reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

My też po szczepieniu w sumie dopiero po pierwszym. I mimo że myślałam że będzie źle bo mieliśmy szczepienie o 20 więc od 18 nie dawałam małemu zasnąć to było super. Nawet się nie skrzywil i od razu zasnął w samochodzie i nie zauważyłam żadnych zmian teraz w jego zachowaniu :)

Aga ja dzisiaj w Ross na promocji.kupiłam Nestlé 5 zbóż one są bez dodatku cukru.równiez bez maltodekstryny. Ale on jest o 6 miesiąca niby ;) na początku może kup Kleik i jej zageszczaj mleko poprosu?
Wojtas waży 6660 i ma 68cm więc jak.na chłopca też dużo nie ma, nawet nie podwoił masy urodzeniowej ale lekarz mówił żeby czekać z rozszerzeniem do 6miesiaca ;)
 
reklama
Myśle że dzieci większe bardziej absorbujące i brak cZasu na bb czy fb :) sama widze po sobie w ciąży to praktycznie całymi dniami się to siedziało albo nocami jak spać nie mogłam a teraz brak czasu a jak już jest chwila to sił brak ;)
 
Pat moja mo poprzednich szczepieniach tez ok, tylko po samym kluciu marudna a potem pzrechodzilo, pierwszy raz takie cyrki byly...

Wlasnie juz mi o tych Sun baby tez Aylin pisala na fb, czytalam o nich i moze faktycznie kupie tyle ze przez neta bo u mnie nigdzie nie ma, a w rossmanie wlasnie sama nestle i boboviity z cukrem... widzialam te nestle bez cukru ale wlasnie one po 6. wiec jeszcze nie dam, narazie probujemy,narazie wzielam na probe z nestle, bo i tak na poczatku to po trochu daje, a na przyszly tydz juz zamowie z neta sun baby lub holle ubaw mialam, Majka sprawiala wrazenie jakby kompletnie nie wiedziala o co mi chodzi z ta lyzeczka :D kaszka jej leciala z buzi a ona dopiero po chwili to zaczela memlac :p a po jakim czasie wg was zwiekszac jej ilosc ? bo dzis dalam jej z 4 malutkie lyzeczki z czego jeszcze troszke wylecialo jej ;) i czy przy takiej kaszce trzeba by dopajac ? czy wystarczy jej moje mleko jak sie napije
 
My mamy we wtorek trzecie szczepienie..ciekawe jak zniesie..

Aga mi się wydaje ze jutro-pojutrze możesz zwiększyć ilość
Co do dopajania jeśli do teraz tego nie robiłas to przy takiej małej ilości kaszki cyc wystarczy :)
 
Natasza to trzymam kciuki za wtorek

No do tej pory nie dopajalam i tak daje cycka co dwie godz, i nie było problemu nigdy z załatwianiem, choć czasem już prawie tydz nie robila ale potem normalnie plynna, mam nadzieję ze przy tej kaszce się nie zmieni to bo się trochę obawiam
 
My jeszcze przed szczepieniem, a od paru dni Mała też się drze. Są momenty, że nie pomaga noszenie na rękach ani przystawianie do piersi. Tak jakby kolki miała, a przecież skończyła już 4 miesiące. I jeszcze to ząbkowanie. Ja już kolejną noc miałam wyjętą z życia. Na dodatek wczoraj wieczorem dostałam okres.. :( Taka kumulacja potrafi wykończyć.
 
Współczuję Asia, moja na szczescie już spokojniejsza, choc dziasla chyba też dokuczaja, czasem wręcz rzuca się na wszystko byleby gryźć, nawet nasze palce.
U mnie okresu jeszcze nie ma ;)

Tutaj naprawdę już chyba mało kto zaglada :)
 
Hej. Dziewczyny lato . kazda siedzi na dworze. My 3 tyg poza domem. Wrocilismy i ogarnac sie nie moge. Na pocz lipca mielismy wziasc druga szczepionke ale alergia i caly czerwony i nie dali nam . dostalismy syrop dalam tylko dwa razy bo ma mi nie pasujace skutki uboczne i jest lepiej. Juz prawie nie widac i teraz niewiem czy isc jeszcze do dermatologa czy nie. Za kilka dni 5 msc i na domowej wadze 8800. A wzrost na poczatku sierpnia 70. Nie wiem co ja jem ale rosnie mi klocus.
 
My jeszcze przed szczepieniem, a od paru dni Mała też się drze. Są momenty, że nie pomaga noszenie na rękach ani przystawianie do piersi. Tak jakby kolki miała, a przecież skończyła już 4 miesiące. I jeszcze to ząbkowanie. Ja już kolejną noc miałam wyjętą z życia. Na dodatek wczoraj wieczorem dostałam okres.. :( Taka kumulacja potrafi wykończyć.

Ciekawe Asia bo u mojej małej jest podobnie od paru dni zwłaszcza z wieczora wpada w taki histeryczny ryk i nie mogę jej uspokoić. Co prawda po paru takich atakach dałam jej lek przeciwbólowy i cycem ją uspakajam. Ale o co chodzi to nie wiem czy to te zęby czy brzuszek,choć w swojej diecie nic nie zmieniłam, żadnych nowości :-\
 
reklama
Hej Dziewczynki!
Witam się po weekendzie, u nas jak zwykle dużo się działo, ale fajnie było :-)
mam dziś ten rezonans z Małym, bardzo jestem ciekawa, co wyjdzie, zdam relację później.
Widzę, że dzieciaczki niespokojne. Mój też przez weekend taki sobie, tzn i tak bardzo grzeczny, bo on taki jest, ale nie był zbyt wesoły, jak to on. Mam wrażenie, że jest niedospany, bo sobie robi takie krótkie drzemki po poł godziny, 40 minut i nie budzi się wypoczęty. Może mu rodzice za dużo wrażeń fundują?
Wakacje się skończą, to może forum odżyje, Starszaki do przedszkoli/szkół pójdą, urlopy/wyjazdy się pokończą, rutyna się wkradnie, to może będzie większy ruch:-)
Miłego dzionka!
 
Do góry