reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
dziewczyny kp odciągające - ile zjadają Wasze maluchy? chcę iśc dzisiaj na jogę, mam jakieś 160ml odciągniętego, czy to wystarczy? te 160 ml zajęło mi na 3 razy w ciągu 3 dni jakieś 3 godziny ręcznym i elektrycznym laktatorem. masakra!
 
Dzięki, dziewczyny! liczę na to, że w ogóle nie bedzie konieczne, bo ta joga na 20, to nakarmię na noc i do 22-23 powinno wystarczyc, ale musi byc mleko w razie czego. P.S. Mam Wojtusia;-)
 
e tam, właśnie się dowiedziałam, że dzis nie ma tej jogi, babeczka na urlopie:no: no nic, za tydzień pojadę to jeszcze 'dociagnę' tego mleka. szkoda, nastawiłam się na pierwsze wyjście bez Małego.
 
Ja wiem ze dla niektórych 7. To już super ;) ale jak się przyzwyczailo ze wstaje o tej, karmie i śpię jeszcze do 9. To się ciezko przestawic ;) dziś pobudka o 6. Ale jakiś po godz kręcenia jeszcze zasnela, za to potem drzemka dopiero po 4 godz, a zawsze była po 2. Coś jej się przestawia ;)

Nacias gratulacje ;) ja w sobotę mialam 5 rocznicę związku a w piątek mój mi się oświadczył :)

Aneczka to ja mam dobrze bo moja jak po 8. Po kąpieli je, to jak już zasnie to raczej pewna jestem ze się nie obudzi tak szybko, parę razy się tylko zdarzyło, i to nawet nie wiem czy była glodna czy raczej cycek ja po prostu uspokoił i uspil na nowo

Ja z mala dziś na szczepienie idę za godzinę, pierwszy raz sama, ehh jakos mi się wydaje ze u mojego szybciej się uspokaja po tych kluciach, no ale nic jakoś damy rade :)
 
Aga ja zawsze sama na szczepienia chodzę a ostatnio nawet z dwójką byłam i ich szczepi łam dasz rade
W ogóle to już wróciliśmy do domu od moich rodziców i ogarnąć się nie mogę
Do tego cały tydzień bez cieplej wody jesteśmy masakra

W niedziele chrzciny a ja w ciemnej d... jestem
 
reklama
czesc dziewczyny! Zezarło mi wiekszosc posta!!!!!!! Wrrrrr! Mam pytanie co do biorezonansu-jak wygląda to badanie? Czy pacjent musi leżeć nieruchomo podczas badania? Ile trwa? Ile kosztuje? No i gdzie w Warszawie bądź okolicach można je wykonać?
 
Ostatnia edycja:
Do góry