reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

aga to super z tym serduszkiem!!!!!!! jesteśmy w Mrzeżynie :-) urokliwa wiocha, no bosko tu jest! <3

TY narzekasz na 7... ? mój wstaje o 5... z zegarkiem w reku padam na ryj dosłownie..dzisiaj bylyśmy oglądać wschód słonca z dzieciorami bo drugi też się wyspał ..
 
reklama
Moj tez wstaje miedzy 7-8 ale nie pogardzila bym 9 tak jak na początku :)

Dziewczyny współczuje Wam tych alergii i problemów brzuszkowych i skórnych my na szczęście nie mamy żadnych problemów...co kolwiek małemu wprowadzam do diety przyjmuje bardzo dobrze..sama też nie ograniczam sie w niczym

My jutro mamy pierwszą rehabilitację..stresuje się trochę...nie chce aby mały płakał...
 
natasza,
Wszystko będzie dobrze, nie martw się. Mały nawet jeśli popłacze - a to bardzo możliwe, to i tak nie z bólu. Moja czasem drze się przy ćwiczeniach, ale to z powodu zmęczenia, poza tym też pokrzyczy trochę albo popłacze, a po - zadowolona :) Trzymam kciuki :)

U nas ząbkowanie coraz bardziej daje się we znaki. Mała budzi się koło 3 i nie może zasnąć, a potem co pół h. Blisko mi do kryzysu :/
Do tego tak wierci się przy kp, że mam dość. Naprawdę chciałabym ją karmić piersią do ukończenia roku, ale nie wiem czy dam radę - a to dopiero 4 miesiąc. Cycki mnie bolą a każde karmienie to istne męczarnie.
 
u nas też się zaczęło wiercenie i ciągnięcie cyca, nie było tego, nie wiem, o co chodzi.
natasza - mój ponad miesiąc przeraźliwie ryczał przy cwiczeniach, ale trudno, i tak cwiczylismy, zawszę mówię, że miłośc jest trudna;-) krzywda się nie dzieje, a to dla dobra. ale Adaś juz starszy i na brzuszku lubi leżec, wiec bedzie ok:-) dla mojego brzuch to nadal kara...
aga - 7? po przespanej nocy? prosze Cię, ja codziennie budzik 6.40. bo do p-kola, nieważne, czy wstaję 4 czy 7 razy:no:
pat - a oprócz testów alergicznych jakoś działacie w kwestii odczulania? bo ta moja lekarka-homeopatka kazała zadzwonic do siebie jak będziemy po biorezonansie. wiem, ze ona alergią tez się zajmuje, ciekawe, co tam Wojtusiowi wymyśli
mój pies był dziś po raz pierwszy w życiu u fryzjera, dziwnie wygląda. jak szczeniak. cóż, przyzwyczaję się, a przynajmniej sierści nie bedzie tyle.
dobrej nocki!
 
Wiem że krzywda nie bedzie mu się działa ale on praktycznie nie płacze...więc nie chciała bym aby tam darł się w niebogłosy... Zwłaszcza ze ja nie do końca widzę potrzebe tej rechabilitacji...
No lubi leżeć na brzuchu od ponad tyg przekręca się z pleców na brzuch ale żeby to kochał to nie powiem..
 

Załączniki

  • 1439843206502.jpg
    1439843206502.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 51
  • 1439843221982.jpg
    1439843221982.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Do góry