reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hejka! My właśnie w trasie. Jedziemy na długo wyczekiwany urlop:-D
Moja je bardzo czesto, zwłaszcza ostatnio, co godzinkę albo i częściej, ale to wina upałów, bo nie je długo tylko chwilkę pociumka, nawet nie zje pełnej piersi. Pełną zjada może z 3 razy w ciągu dnia i 2 razy w nocy, z dwóch jeszcze nie je czasem jej się zdarzy, ale to tak raz na jakiś czas. I teraz je bardzo szybko, przedtem jadła 20min do pół godziny, a teraz 5-10min
 
reklama
Wenqing my jemy w dzień co ok 2 godz i jedno jedzenie to jedna cycka

Męczą mnie trochę nocne karmienia i myślę żeby Gucio jadł na noc butle z odrobiną kaszy może by go to dłużej trzymało
 
Moja je co ok 2 godz (w upały cześciej) i wydawało mi sie ze czesto ale widzę ze sama nie jestem...a z piersi jak długo jedzą Wam maluchy? Karmicie z jedej czy z obu? Bo moze po prostu za mało na raz zjada..?samaA w nocy budzi sie na jedzenie 1 czasem 2 razy, wiec na noc nie narzekam:)
 
Jak była mniejsza to jadła rzadziej ale dłużej, wiec wydawało mi sie ze teraz to często i ze moze jednorazowo zjada za mało, ale widzę ze u nas podobnie jak u was
 
hej
niestety nie wiem co u Was i ni doczytam...
dalej jesteśmy nad morzem..pogoda super..20-25 stopni, wiaterek..zero upałów no ok wczoraj byłą duchota bo 28..;-) ale na plaży extra..
mamy namiot i maluch w nim śpi , szum morza go usypia :-)

mamy sok jabłkowy za sobą-trochę wbrew mnie, bo chciałam pierw warzywa a nie soki no ale zatwardzenie się nam przyplątało :/ no i chyba dolne zębiska uderzają..chyba.. zobaczymy jak będzie w następnych dniach

starszak ma jak w raju
po za drogą ktora była dramatyczna to jest extra..
jednak 12 godz z dziećmi na przemian ryczącymi to katastrofa!! młodszy by spał ale starszy go budził bo albo ryczał albo rzygał i był dodatkowe postoje -_- strasznie daleko mamy..prawie 800 km .. :/ już wiem, że nigdy więcej autem z nimi :p :p samolot tylko ..

mamy jeszcze dużo w planach także nie wiem czy znajdę czas na forum :p
niech ktoś streści.. :p
 
Doli ja od siebie powiem ze z tym serduszkiem jest lepiej bo ten przewod już prawie sie zamknal, jeśli nie doczytalas ;) i moja już odkryła stopy oraz przekrecanie na brzuch :) we wtorek idziemy się ważyć.

W ogole to już ktorys raz mi wcielo posta... Pisze a jak potem wchodzę to okazuje się ze go nie ma...
A co do tego jedzenia to moja zjada z jednej piersi na ogół, tylko na noc po kąpieli dwie, a wczoraj to 3 razy jadła ! ;) czort maly nie chciala spac pójść ;)

Doli no współczuję takich przepraw z dziecmi a pogoda faktycznie fajna, nad morzem pewnie akurat ;) do mnie bys miala teraz blisko pewnie ;) gdzie dokladnie jestescie ?
 
Hej Dziewczyny!
Czytam Was, ale jakoś czasu ostatnio nie miałam, żeby popisać.
Pisałyście o jedzeniu - mój ostanio straaasznie często, dziś w nocy znowu co godzinę-dwie, masakra, aż się zdrzemnęłam z nim teraz, bo już nie wyrabiam. Starsza w p-kolu, to sobie szaleję:-D aż się zaczęłam zastanawiac, czy ten mój pokarm jest pełnowartościowy,je tak często, bardzo długi, a chudy, pewnie wkręcam, bo lekarka ( a w zeszłym tyg nawet dwie) nic nie mówiły.
za tydzień mam z Małym testy alergiczne metodą biorezonansu, dla wielu to szamaństwo, ale ja tam wierzę. Starszą homeopatycznie leczymy i kilka razy nas to od antybiotyku uratowało. Bardzi jestem ciekawa tych testów. i już u takiego malucha chyba będzie można coś robic, więc się baaaardzo cieszę!
poza tym stopy zjada (co do zjadania - właśnie wchłonęłam paczkę herbatników!!!) i próbuje na brzuszek się przekręcac :-D i do bużki wszystko pcha, dolne dziąsła białe i rozpulchnione bardzo.
Gdyby któraś z Was miała problem ze skóra dziecka (albo swoją), polecam olej kokosowy. Emolienty u nas nie dały rady (emolium), a po 4 dniach stosowania oleju jest duża poprawa, skórka jeszcze trochę sucha, ale jest lepiej.
Rehabilitujemy się nadal, w piątek znowu wizyta rehabilitantki, ciekawe, co powie.
a poza tym żyjemy spokojnie, w weekendy ciągle coś sie dzieje, z kimś się widzimy, gdzieś jedziemy, lubię tak :-)
no i chłodniej!!!
buźka, piszcie, bo nam forum wymiera;-)
 
Aneczka a moja za to spi w nocy ale pobudka o 7. I już spac nie chce ;)
U mnie na ta skórę pomogl krem z ziajki do skóry atopowej. I zastanawiam się czy mala ma skaze jeszcze bo w piątek zjadłam trochę nabiału i nic po niej nie widać a trochę tego było... Mój zaprosil mnie na kolację więc sobie pozwolilam troche ;)

Co do lazenia to ja też lubie, trzeba korzystać póki lato trwa ;)
 
reklama
Aneczka u nas mały był biorezonansem badany na alergie i też wszystko się sprawdziło ;)
A u nas na skórę pomaga latopic.

Znowu myślałam że małemu skaza minęła pozwoliłam sobie i mu wyskoczyło :( z opóźnieniem bo chyba po 2 czyv3 dniach ale jest i teraz coś zjadłam to sir wzmoglo. Ale ma wyraźnie mniejsze odczyny więc pewnie alergia sir zmniejsza :)
 
Do góry