reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Moja je co 2, tak ja karmie bo mało przybierala i sama ja biore i karmie, ale przy upalach to sama die wręcz domaga co tyle, a dwa ze też już może przyzwyczajona do takich przerw

Kupiłam ten z rossmana, zobaczymy jak będzie. Na necie czytalam u sroki, i właśnie przez to miałam już metlik jaki kupowac ;) ale ten z babydream był wg niej tak pół na pol jako żeby polecic
 
Ostatnia edycja:
moja w dzien je co 3 godz z zegarkiem w reku , jak jest upal to czesto tez rzadko domaga sie czesciej
a nie dopajam bo mala nie chce nic pic innego niz moje mleko :)
w nocy je co 2 godziny jak nie zostanie porzadnie najedzona jak zje 2 cyce + butla mleka ok 100ml o godzinie ok 19 to wstanie pozniej o 4 rano a potem ok 6,30 i potem co 3 godziny :)
 
Moja w ciągu dnia je co 2-3 godziny, a gdy jest upał to nawet co pół h. Też jej nie dopajam, bo córa, nie wiedzieć czemu, obraziła się na butelkę. Oby mój nowy laktator się nie zakurzył ;) Kupiłam na wszelki wypadek kubeczki dla niemowląt. W nocy ostatnio częściej się budzi, ma problemy z zasypianiem - przez upał, więc też częściej je,
 
aga,
to teraz nie będziesz mogła jej spuścić z oka, tak jak ja moją ;) To jest chyba ten okres intensywnego rozwoju, codziennie coś nowego :) Moja to już zaczyna podkurczać nóżki pod siebie. Ale myślę, że na raczkowanie jeszcze trochę poczekamy :D
 
reklama
Moja je co ok 2 godz (w upały cześciej) i wydawało mi sie ze czesto ale widzę ze sama nie jestem...a z piersi jak długo jedzą Wam maluchy? Karmicie z jedej czy z obu? Bo moze po prostu za mało na raz zjada..?sama nie wiem..A w nocy budzi sie na jedzenie 1 czasem 2 razy, wiec na noc nie narzekam:)
 
Do góry