reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doli,
Nasza też się odpycha nóżkami i wędruje w górę, albo robi mostek na głowie, heh...;/
Jeszcze nic nie ma. Chodzi o to, że po skończonym 1 miesiącu zaczęła narzekać na dziąsła, bo coś tam ją już swędziało. A teraz jest coraz gorzej. W niektórych momentach nie chce nawet smoczka czy gryzaczka. Pcha paluchy i nimi trze o dziąsła. Często przy tym pojękuje albo i krzyczy. Wczoraj moja siostra jej między bródką i wargą chciała pomasować, to ta pokrzykiwała i się denerwowała, aż się tak zabawnie trzęsła ze złości ;) I również się niesamowicie ślini. Dobrze, że człowiek później zapomina o tym okresie. To musi być bardzo męczące dla naszych maluszków :(

Ostatnio mój laktator szlag trafił. Miałam z canpola, ręczny z pompką. Teraz myślę o avencie, ale natknęłam się na dość tani z akuku. Czy któraś może go używała?
 
reklama
Doli,
dziąsła mogą swędzieć na parę miesięcy przed wyrzynaniem i niestety trafiło na moją Małą :/
A który z medeli masz?
 
Asia nie do końca się z tym zgodzę, może po 3mc ale wcześniej raczej nie,chyba że ty albo twój mieliście zeby tak szybko...

Ja mam ten co do pompy można podłączyć taki nieduży
 
U mojej chyba też zęby idą. Normalnie od dwóch dni coś jest nie halo. Ani jeść nie chce za bardzo, ani spać w nocy trzy razy się budzi, a w dzień jak nie śpi to cały czas płacze, jak nie chciała smoka i do tej pory nie używaliśmy to od wczoraj tylko on ratuje sytuacje. Normalnie nie wiem co się dzieje. A powiedzcie czy smoczek może mieć wpływ na laktacje, a raczej czy z jego powodu dziecko może mniej jeść, bo tego się boję, że smoczek ją uspakaja i nie wiem czy była głodna, a smok ją zmęczył, czy nie była głodna, a smok ją uspokoił.?:-\
 
Asiatipl może upały?

Ja nie wiem, mój na smoka od ur, czasem zassa ale wypluwa jak zaśnie nie jest tak że musi mieć non stop...
 
Dziewczyny...czemu zawsze jak coś maluchy marudza to probujecie sobie to wytłumaczyć na takie dziwne sposoby? Jak były noworodkami to co gorszy dzień to kolka, dwa dni marudzenia to już skok rozwojowy a teraz co dziecko rączkę włoży.czy się slinic będzie to idą zeby.... Niemowlaki też ludzie, mogę mieć gorszy czy lepszy dzień...od jakiegoś czasu wkładają Wszystko do buzi bo nauczyły się swoich rączek i są ciekawe wszystkiego, smakują wszystko to co mogą włożyć do buźki...a.slinia się bo dojrzały im slinianki i produkują dużo więcej śliny której nie są w stanie polykac więc wypuszczanie śliny to odruch obronny żeby się nie zakrztusic...chociaż Wojtkowi zdarza się że zapomni się jej pozbyć i się krztusi ;)
Wychodzenie ząbków.na tak Wczesnym etapie.jest naprawdę rzadkie...a u nas wysyp 3miesiecznych brzdacow z wyrzynajacymi się zębami...;)
Nie ma co przyspieszać na.siłę...cieszmy.się małymi nieporadnymi ludzikami bo zaraz ten okres minie i będziemy dawać im stały pokarm,.będą smierdzace kupy, bieganie i rozbijanie głowy...;)
 
Pat całkiem się z tobą zgadzam, ale ja próbuje wytłumaczyć dziwne zachowanie mojej córci, marudzenie, rozdrażnienie mogłabym zrozumieć bo to bywa, ale ona wręcz krzyczy płacząc co raczej rzadko się zdarza i z reguły na wszystkie bolączki cycuś pomaga, a w tym wypadku nawet cycuś nic nie daje, i trwa to już drugi dzień - do zębów u mojego maleństwa wcale się nie śpieszę, bo już teraz gryzie, jak jej wpycham cyca a ona jeść już nie chce, a jak zrobi coś takiego mając zęby - masakra=:O
U nas upałów nie ma wczoraj 21 stopni, a dziś było 24, przeszła burza i jest 15:'(
 
reklama
Mnie tak powiedziała nasza pediatra, a to dobry i normalny lekarz.
Tak czy inaczej czas to zweryfikuje. Ale jeśli Małej pojawi się pierwszy ząbek, a nadal będzie mnie ciągnęła za sutka i przygryzała, to wymięknę i będę zmuszona przestać karmić piersią :(
 
Do góry