reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

dygotkaa,
Trzymam kciuki za Was. W ostateczności warto się udać do terapeuty/mediatora...

My już po wizycie. W "Puchatku" się okazało, że Mała jednak skraca prawą stronę - zgłupiałam. Ja już nie wiem, co jest mojemu dziecku :] Prywatnie "robimy" Vojtę, od października na NFZ - Bobath, ale to już pewnie na "podtrzymanie"...
 
reklama
Metoda Vojty i tak jest dla ogólnej korekcji asymetrii, więc chyba nie ma sensu dociekać, która strona..Tym bardziej, że ja z Moim widzimy, że jednak skraca lewą stronę, a prawa z kolei jest po prostu słabsza. Mamy fajną rehabilitantkę (tą płatną), więc będę jej słuchać ;)
 
Hej Dziewczyny!
Melduję się już z domu. rozpakowujemy się powoli, sajgon jak nie wiem. no i upały wracają, a na wakacjach nie było. ale nie ma co narzeka, mogło la cały czas. Ada jutro idzie już do przedszkola, więc spoko, z samym Wojtusiem będzie ok.
dygotka - kciuki za Was! my przed ślubem mieliśmy mega kryzys, chodziliśmy do psychologa i nam bardzo pomogło, to juz było ponad 8 lat temu, a nadal dajemy radę, więc może warto spróbować?
spadam, roboty full na dzisiaj jeszcze.
 
reklama
Do góry