reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

no rachja teraz ma byc znow pogoda wiec w sam raz na wyjazd :)

Dygotka dacie rade, moze sie poprawi jeszcze, my to raczej przed moja ciaza juz mielismy pare razy ciezko,chociaz i w ciazy zdarzaly sie mega klotnie...a etraz to czasem zwyczajnie brak czasu dla siebie nawzajem chyba

no a my dzis po komisji i po bioderkach, wszystko ok ;)
coraz mniej udzielajacych sie tutaj... :(
 
reklama
Hej :)

ostatnio rzadko tu bywam bo czasu brak i jakoś tak nie po drodze :-( wciągu dnia czasu brak a wieczorem padam razem z dzieciorami :-(

co u nas - w dalszym ciągu walczymy o kp , ale przy upałach zawsze gorzej z karmieniem :-( na dodatek znowu go wysypało i nie wiem czy cos znów zjadłam z mlekiem czy zaczyna sie ujawniać uczulenie na soje :no: jednak najważniejsze ,że zaczął przybierać na wadze :-)

marela - smarujemy i myjemy sie w atoperalu baby :tak: już wcześniej je stosowaliśmy bo T miał bardzo sucha skórę :tak:

dygodka - &&&& za poprawe relacji z m :tak: mój też czesto jak to moja ciotka mówi "rzuca zadkiem" , ale mam to gdzieś , juz na fochy mojego szkoda mi energii :tak: dzieci i tak prawie całą ją wysysają :-)

udanych urlopów urlopowiczom życzę :-D
 
No widze, że kryzysy w związku to częściej się zdarzają nie tylko u mnie. Choć u mnie jest jeden wielki kryzys już od paru lat, czasem próbuje coś zmienić, ale wtedy jeszcze gorzej, więc przestałam i żyję wyborem: jak to moja mama powiedziała, żyje swoim życiem, bo jak zdecyduje się coś zmienić to już lepiej poprostu rozstać się raz, a na zawsze, a tak próby zmiany faceta na lepsze nie ma szans, ani prośby, ani groźby, żale i lamenty nic nie pomoże, albo pomoże na chwile, a potem będzie znowu tak samo. Licze, że może ten urlop coś zmieni, wkońcu razem przez 7 dni 24/Dobe tego nie było już od kilku dobrych lat. :-)
 
asia- święte słowa :tak:udanego urlopu :-) &&&&

my w końcu wybieramy się nad morze we wrześniu :tak:ale nam urlop nic nie da bo ze znajomymi jedziemy :tak:
 
asia,
również życzę poprawy i trzymam kciuki :)
My spędzamy razem prawie 24/7 i to jest dopiero porażka. Więcej nerwów niepotrzebnych...

Mój jak poczuje, że jestem już na granicy, to zawsze zrobi coś by ocieplić atmosferę ;)

U nas od jakiegoś czasu kolejny etap dziąseł. Mała już ma dość. Rehabilitacja, dziąsła, upały to dla niej zbyt wiele. Ciągle zmęczona jest, więcej śpi.. A najgorsze jest to, że odrzuciła zupełnie butelkę. Nie wiem co z tym zrobić... Chyba będzie trzeba ją łyżeczką karmić. Dobrze, że jeszcze w miarę smoczka toleruje, bo moje brodawki mają dość ciumkania.
 
reklama
hej
my jedziemy w pon. nad morze a ja jestem w szarej...ekhm..

jedyne co mam to liste co kupić i zabrać :-D
nie wiem jak ogarniemy dwójke w podróży bo z jednym były ostre jazdy zawsze, ale teraz chyba wyrósł z tego a drugi jest za mały na takie histerie..

pewnie ok 4 wyjedziemy jak się nam uda..

Malutki zaczął bawić się w akuku i o chyba w pełni świadomie
podnosi ochraniacz w łożeczku i kuka do nas, obniża, patrzy w góre i zaraz znowu to samo głowa na bok, ręka w góre i patrzy :-D
do tego odpycha się z całej sł piiętami jak leży na plecach i tym sposobem przemieszcza się do góry :p

na brzuchu za to łapie to na czym leży i prostuje łapki :szok::-D
no to tyle z nszych "osiągnięć"

coś prócz mleka mam zamiar dać za jakieś 3 tyg 1 raz..

Asia jak to kolejny? to coś już macie???
mój się ślini przeokropnie ale dziąsła są twarde wieć to nie to
 
Do góry