reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Asia ja już dawno Ci mowilam abys zapisala sie do "puchatka" jeszcze jak na wizyte u neurologa czekalas my za 2 tyg zaczynamy rehabilutacje w puchatku

Ja tam nie inwestowałam w prywatną rehabilitację tylko w basen..w naszym przypadku super sprawa
My już po urlopie mały przejecha£ Polskę od pomorza po górny śląsk i Beskid żywiecki :) zaliczył kąpiel w morzu i górskiej rzece :) rewelacyjnie zniósł podróż :)

Pat zgadzam sie z Tobą w 100% jeśli dziecko ma gorszy dzień i mniej je lub marudzi to juz sobie to czymś tłumaczymy...teraz idzie fala upałów i myślę ze to bedzie powód do niespikojnosci naszych dzieci

Asiawro miesięczne dziecko ze swedzącymi dziąs£ami to chyba przesada?? Mała Twoja zbliża się do 4 miesięcy i zeba nie ma..to chyba nie jest tak że pół roku dziąsła bolą...
 
reklama
Natasza,
ale mi pediatra wypisała skierowanie do neurologa a nie do poradni rehabilitacji i miałam się najpierw do niego zgłosić.
Miesięczne dziecko ze swędzącymi dziąsłami to nie przesada. Dziąsła mogą swędzieć na parę miesięcy przed wyrzynaniem się ząbków - dowiadywałam się z wielu źródeł. Może wcześniej faktycznie były to tylko ślinianki u mojej Małej, ale mówię - czas zweryfikuje. Wolałabym żeby faktycznie to nie były jeszcze ząbki ;) Choć z drugiej strony, jeśli ma być gorzej.. :/
 
Ile stron tyle teorii...i ile dzieci tyle różnych etapów rozwoju...ja w to wszystko nie wierzę bo patrząc na wyczyny.mojego Wojtka czy Malinki Vesunny (spotkałam ja więc mogę powiedzieć) to mocno wyskakują z tych typowych etapów rozwoju niemowlaka...
Ja o zębach u Wojtka nawet nie myślę...to jest jeszcze dzidziuś, ma 3.5mca więc tak go traktuje :)
 
No ja też podchodzę raczej na sucho do wszelkich norm, jeżeli tylko Amelcia nie jest za bardzo do tyłu z czymś myślę, że jest ok, a reszte nie ma co się śpieszyć. Ani z rozwojem, ani z wagą, ani z długością, ani z ząbkami nie ma reguły. :-)
 
Kiedys byla teoria ze 6mcy dziecko siedzi 12mcy chodzi..teraz dzieci maja 9-10 jak siadaja i 16-18 jak zaczynają chodzic i jest ok kazdy rozwija sie swoim tempem a ksiazki i kalendarze powoduja tylko niepotrzebne napięcie

Adaś ma skonczone 4mce i nie przewraca sie na brzuszek i nie poznal jeszcze swoich nóżek ale ma czas :) nie bede go do nikogo porównywać :) ma za to inne zdolności z których sie bardzo ciesze
 
Plażing B-)
 

Załączniki

  • 1438719708596.jpg
    1438719708596.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Oj tam zarumienił się wstydniś :-D a tak poważnie on wcale nie jest na słońcu. Ja nie wiem jak on się opala... Juz mnie lekarka upominała, ale podobno dzieci do pół roku nie mogą na słońcu być i tego się trzymam ;-)
 
Do góry