reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Doli zobaczymy jak ci się sprawdzi ja to ma wrzesień planuje zakup to już Gucio będzie większy ciut

Pat ja ostatnio jakiś źle śpię i Gucio z nami i plecy mnie bolą okropnie i mam jakiś kryzys chyba z tym brakiem snu
 
Ja małego biorę.do łóżka dopiero o 5 bo też mnie kręgosłup bolał...a o 2 go karmie jakieś 10/15 min i śpi dalej w łóżeczku
 
Hej Dziewczynki! Melduję się z urlopu, jednak czasem zagladam, no nie da się, uzaleznienie :-) jest super, mimo ze z dwójką dzieci, to odpoczywam, nie gotuję, nie sprzątam, tak to ja mogę :-) mogłoby byc ciut cieplej, ale nie narzekam, ważne, że nie pada. bardzo fajne miejsce i blisko, 65km od domu. Buziaczki dla Was!
 
aneczka super, odpoczywaj :)

Kurcze mi tez by sie przydalo jakies nosidlo ale kompletnie zielona jestem w takim temacie... kiedys nawet nie myslalam ze mi sie to przyda a teraz zmieniam zdanie pomalu

Moja noce ma rozne, od przespanych do 6. - 7. rano do takich gdzie tez wstaje np. o 2. i o 6. i ostatecznie budzi sie 8.-9. ale odkladam ja za kazdym razem w noc. ale mimo ze wyspac sie mozna to i ak czasem czlowiek jest zmeczony a nikeiedy to budze sie w nocy i mi sie wydaje ze mala jest obok i taka zaspana sama nie wiem czy juz po nia wstawalam czy nie, zawsze sie okazuje oczywiscie ze mala w lozeczku jest :)

ostatnio robilam porzadek w ciuszkach, dolozylam juz sporo na 68. bo beda juz akurat, przynajmniej na dlugosc ;) wole zxaczac ciut szybciej zakladac, bo potem ani sie obejrze i znow polowy nie ubiore bo nie zdaze :p

lece spac :) jutro chyba w koncu bedzie lepsza pogoda, Kuklaki dzieki :p
 
reklama
Aneczka to super, odpoczywaj i ładuj baterie na potem.
Moja to późno chodzi spać bo około 23.30,0.30 potem karmienie 6.40- 7.00, 10 i wstajemy o 12 lub troche wcześniej albo troche później
 
Do góry