reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Cześć dziewczyny. Moja to sie strasznie wierci, piszczeć też sie nauczyła. U nas straszne upały i nie wychodzimy.
Ja nigdy nie prasowałam, zawsze przed wyjściem co potrzebowałam, ale teraz małej prasuje bo tak to wyglądają te rzeczy jak krowie z gardła a odkąd mam nowe żelazko takie parowe to szybko idzie bo na starym to nerwy w strzępach miałam.
 
Kuklaki moja też piszczala/ krzyczala ale teraz znow wróciła do swojego łagodnego "gadania" ;) dzięki Bogu :)
Podzielcie sie ładna pogoda, u mnie deszcz cały dzień, i jutro chyba ma być tak samo
 
hej

zakupiłam dzisiaj nosidło ergonomiczne , czekam aż przyjdzie
myślałam o chuście ale nie byłam przekonana i po prezentacji u nas w domu chust/nosideł uwierdziłam się, że to nie dla mnie...

mój maluch dziś przespał całą noc! jadł o 19 a potem o 6.30!! i spał do 7!!! :-)
 
Doli boże jak ja ci zazdroszczę tej przespanej nocy
My to jemy o 2 i o 5

Jakie nosidli kupiłaś pochwal się

Ja tez chce kupić bo w góry się wybieramy i nosidlo nam się przyda
 
reklama
Do góry