reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

dygotka - na fb też nic się nie dzieje, aż się zastanawiam, czy mi tam na pewno wszystko działa, bo ciiiisza jak tutaj :-) dobrej nocki!
aga - jeszcze raz robiłam dziś małą porcję drożdżówek, bo taką chęć na nie mam, że szok. a wczoraj byli znajomi i wyjedli wszystko :-)
 
reklama
Cześć laski. Nie nadrabiam ani tu ani fb. Młoda rośnie. Nie wiem ile cm bo pani doktor nie mierzy. Za to 5600 waży my. I pierwsze szczepienie za nami. Poza tym chodzimy na pływanie niemowląt - pierwsze nurkowanie za nami :) i w sierpniu jedziemy na tydzień nad morze. To tak w telrgraf8cznym skrócie. Aaa moja jagodzianka w nosie ma leżenie. Akceptowalne pozycję to na brzuszku bądź w pionie. Leżenie na plecach ujdzie tylko podczas snu i na basenie
 
Milia ja od początku mówiłam ze zaszczepić mam plan po skończonym 3 msc. Kolejne wyznaczyła nam na 17.08 ale już wiem że nie pójdę bo nam morze jedziemy
 
Cześć dziewczynki:) No faktycznie produkcji to tu nie ma. Raz-dwa razy w tygodniu tu zaglądam bo czasu brak i zawsze doczytuję zaległości :)
Milia my tez późno szczepieni:) Adaś w czwartek skończył 3 miesiące a pierwsze szczepienie dwa dni wcześniej.:)
No i też skierowanie dostaliśmy od pediatry i neurologa na rehabilitacje i usg główki. We wtorek usg, a pierwsze spotkanie z rehabilitantem w czwartek. Ech... Zazdroszczę Wam tych wakacyjnych wyjazdów... My w tym roku tylko tygodniowy wyjazd do rodziców 30 km od Warszawy..... A mój ciągle na wyjeździe... Jak tęskno mi to tylko ja wiem... Już 1,5 miesiąca sama z dwójką walczę.... Jakiś słabszy psychicznie czas mnie dopadł......
Urlopowiczkom słońca życzę!!!!!!!
 
Oltoma, my nigdzie nie wyjeżdżamy, więc Cię rozumiem. Bardzo szybko macie terminy na usg i rehabilitację, ja na usg w czerwcu umówiłam się dopiero na wrzesień, a na rehabilitację ciągle nie dostałam terminu, już drugi m-c chodzimy prywatnie...
 
Aylin juz nurkowanie? Fajnie. My juz 3 razy bylismy na basenie. Ok 2 h kazdy raz i tez karmilismy sie. A najlepsze ze tam gdzie moglam sie schowac bylam akurat pod kamera;) ale ciul pieluszka sie zaslonilam;)
A Tymi moglby nie wychodzic z wody. Banan caly czas. Nawet jacuzzi zaliczylismy.

Do tego dzis na rekach u M jak podeszlam mlody tak jakby powiedzial "mama". I to sie zdazylo dzis 3 razy.

My za tydzien nad morze wybywamy. Jakos boje sie drogi no ale nie ma wyjscia.


Za 3 dni konczymy 4 msc i tez nie spieszy mi sie do rozszerzania diety. Mysle ze jeszcze 1,5 -2 msc. Rosnie pulpecik na moim to niech wcina jak matka daje;) . zreszta na wadze domowej wyszlo mi wczoraj 8100 wiec i tak duzo. A nosic potem takiego klocuszka nie bedzie fajnie.
 
Milia źle popatrzyła. Na 17 ale września. My na basen chodzimy na kurs i oprócz tego sami. Nurkowanie na 2 zajęciach. Jagodzianka z wody by nie wychodziła. Nawet jeść nie chce. Gorzej po wyjściu bo zmęczona i głodna i nie wie za co pierwsze się zabrać. Do jacusi nie chodzę. Tuska mi złapała tam bakterie. I lepiej z dziećmi omijać tego typu przybytki
 
reklama
Fajnie ze macie lekcje pływania u nas nic takiego nie ma kiedyś z antkiem chodziliśmy i było super a teraz na własną rękę chodzimy
A jacusi tez omijam to wanna z samym syfem nie wskazana dla dzieci
 
Do góry