reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Karinka, witaj:)
Wspołczuje corkę, ale na szczescie jest szczesliwa i ma dobrą opieke w niemczech, gdyby w PL masakra byłoby .

__
Ja tez tak mam ze wmawiam sobie ze nie wierze ze jestem w ciazy, bo dobrze sie czuję, mimo ciezkiej pracy. Nie mam zadnego objawy, pozatym czeste sikanie i kłucie podbrzuszna oraz zmęczenie - to chyba z powodu pracy, a tak wszystko jest po staremu :)


Nadzieje, u gin będzie dobrze, nie ma innej opcji:happy2: nie stresuj za bardzo, trezba myslec pozytywnie ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lei no wlasnie nie rob8lam zadnych badan. Ale chyba po porodzie trzeba bedzie sie wziac za siebie. Pojade do pl na miesiac to pochodze na spokojnie po lekarzach ;)
O diecie bezglutenowej slyszalam. Na razie nie mam czasu zeby sie w to zaglebic ;)

Nadzieja trzymam kciuki!!

Ja juz lapie dola bo jutro do pracy. Bardzo lubie to co robie ale ludzie z ktorymi pracuje to w wiekszosci porazka :/

Dobrej nocki!
 
Lei - no gdzie indziej tez bym szybciej dostala Termin,ale chce do tego Polaka hehe , jakos przezyje chyba, Oby dzidzia byla zdrowa , serduszko zeby bilo itd.
Lakara- witaj :-)
 
To chyba ja was wszystkie przebije... Za kilka godzin wyruszamy w trase do domu. Prawie 40h w podróży, z roczniakiem na kolanach ;)
...samolot przy tym to czysta przyjemność lol
 
Hej,
Widze znowu nowe osoby. Witam wszystkie dziewczyny. Ja wlasnie zbieram sie do ginekologa. Tak strasznie sie boje. Rece mi sie telepia. Trzymajcie kciuki dziewczyny :*
 
Witam wszystkie mamusie.....
Jestem Asia wahalam sie by do was dolaczyc .. bo... sie boje troszke was podczytalam ... 19 marca tego roku mialam zabieg w 12 tygodniu poronilam a raczej dzidziusiowi stanelo serduszko bylabym mama pazdziernikowa. Minely 4 miesiace kiedy to moj luby stwierdzilze probujemy nie wierzylam ze sie uda bo o tamta ciaze staralam sie pol roku po poronieniu wczesniejszym. Mam jedna corke 18sierpnia konczy 5 lat. W tamtym roku w lipcu poronilam samoistnie w 2 miesiacu mialam okres nie wiedzialam ze jestem w ciazy. To moja 4 ciaza modle sie by bylo wporzadku. W niedziele z samego rana zrobilam test iwyszedl bladzioch dalej jestem w szoku ;) termin mam na 19 kwietnia.
Pozdrawiam i mam nadzieje ze mnie przyjmiecie
 
reklama
Do góry