reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Grubson, Mila, Tabasia Witajcie :-) mam nadzieje ze tym razem sie wszystko wyświetli co napisze. Nie mam pojęcia czemu mi pół tekstu ucina. Córka urodziła sie w Niemczech, po wspaniałej ciąży, na ostatnim badaniu było jeszcze wszystko super, ale następna kontrola juz nie, gdyby nie ta kontrola to mała by zmarła :-( tak wiec lekarze uratowali jej zycie
 
Ramailuja bez ciazy tez mam :/

Karina strasznie wspolczuje :( jedyny plus ze nie jestescie w Polsce bo tam to katastrofa z opieka i rehabilitacja... wszystkiego dobrego Wam zycze!!

Ja tez pisze z tel i mi czasem tez posty wcina.
 
Witaj Karina, wspolczuje stresu zwiazanego z narodiznami corki, szkoda, ze lekarze nie zareagowali wczesniej. Widze rowniez ze bedziemy mialy dzieci w podobnym wieku, ja mam corke z 08.2011 no i teraz kwietniowe. Potrzymacie ze mnie jutro kciuki o 14, mam wizyte u gin, ktorej strasznie si eboje.
 
Tabasia - dziekuje :-), a juz myslalam ze tylko mi wcina posty hehe.
Nadzieja- no widzisz jaki zbieg okolicznosci :-), napewno bedzie wszystko ok, lepiej sie nie stresowac ...nic dobrego ze stresu nie wychodzi. Mi dali Termin na 3.9 ... Dlugo musze czekac, ale to Polski ginekolog ... Wiec poczekam. Fochy strzelali bo dlugo nie bylam, ale tak to jest z chorym dzieckiem.
 
Tabasia a jakieś badania robiłaś? Ja kiedys miałam nadzerki na żołądku ze stresu i ogolnie wrażliwe jelita. Odkąd nie jem glutenu czuje sie fantastycznie!

Trzymam kciuki za nadchodzące wizyty ✊

Ja jutro dzwonię co z ta beta i termin jak najszybciej bo oszaleje z nerwów...
 
reklama
Karina mi moj gin dał na 8.09 bo "to jeszcze za wcześnie"..dobrze, ze poszłam do innej kliniki i mnie wzięli z marszu :)
 
Do góry