reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Grubson co robisz jak Cie tak zoladek boli?? Bierzesz jakies leki?
Trzymam kciuki za jutrzejsza wizytke. Daj znac :)

Asiulka witaj. Mam nadzieje ze tym razem bedzie dobrze!!

Anulka super ze po wizycie ok :)

Majdaczku!!!! W koncu jestes :) :)
 
Nadzieja super!!

Joanna witaj i gratuluje :) oszczedzaj sie!

Amisia szybko Wam sie udalo po poronieniu. Oby fasolka zostala do konca :) pewnie ze usg moze pokazac rozne terminy. Lekarz mogl wziac inne punkty i juz. Tym sie nie martw ;)

Ja bety nie robilam w ogole ani przy pierwszej ani teraz :)) w sumie to tez dlatego ze to badanie u mnie nie jest popularne...

Ja ide do gina w sobote dooooopiero... ech jak ja przezyje...
 
Sama byłam zaskoczona 3 inseminace i nic a tu ciążą bez stymulowania ;) byle było wszystko w pożądku serduszko biło i niech tak zostanie
 
Amisia ojej to nastaraliscie sie troche... czasem to tak wszystko na opak sie uklada... super ze sie udalo i baaardzo mocno trzymam kciuki!! :)
 
Tabasia, no teraz już nie biorę, na żołądek brałam anesteloc przez 14 dni+dieta i na jakiś czas było spoko. Na jelita no-spę +melisę :p Kiedyś brałam Debridat, ale musiałbym to brać całe życie więc bez sensu :p
Dzięki za kciuki :) Zleci do soboty, czas tak zapiernicza.. I przynajmniej jest szansa, że już będzie serduszko :)

Co do bety to ja nie wytrzymałam i dobrze, bo dopiero jak ją zobaczyłam to uwierzyłam, że w ogóle 'coś jest na rzeczy' :p
A tak naprawdę to uwierzę dopiero jak zobaczę pęcherzyk :p I pewnie ledwo wrócę już się będę martwić czy się pojawi zarodek i serce :p:p Jak dobrze, że idę rano... Nie wytrzymałbym całego dnia czekania...
 
Grubson na ktora masz wizyte? Bo nie wiem czy pisalas...
Ja serduszko zobaczylam i uslyszalam w pierwszej ciazy w 6t2d. Teraz juz bedzie starsza fasolka :)

Babydust hop hop? Co sie nie odzywasz?? Jestes juz na zwolnieniu?? Jak sie czujesz?

Ramailuja kupilam daktyle podaj prosze przepis na to mleczko ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry