reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

reklama
kurcze Doli u mnie nie da rady się schowac mam tylko barierke z prętów a pod domem zaraz przychodnia i apteka i zawsze multum ludu...
No z tym mlekiem to odstawilam i czekałam aż poschodzi tamto co miala na buzce, ale takie pojedyncze i tak się pojawiały, po prawie miesiącu sprobowalam kilka razy mleka ale w ilości minimalnej, no to czasem niby wyjdzie jakąś kropka jedną czy dwie i zaraz znika i w końcu nie wiem czy to od mleka czy po prostu to jakieś syfki dziecięce...
U mnie też już niektóre ubrania na 3-6 m, ale u mnie to głównie chodzi o długość, bo mala mi się dluga robi :D

A miałam wlanie pytacs czy którąś pije jakieś piwa 0% przy karmieniu bo dziś się chcialam skusić na noc

Natasza na takim mleku 5%tluszczu to ci dziecko powinno do 9. Rano spac he he :D
 
Vesunna, ja wczoraj tez w ulewena miescie :p woda to sie tak lala niektorymi ulicami ze nie dalo rady przejsc, wody po kostki doslownie, a ja w adidasach... zamiast przez ulice to jak bym przechodzila przez rzeczke... :D
 
u nas w nocy padalo wiec nie wiem czy mocno :D
i dzisiaj mi malz Lecha Free kupil , otworzyl jakies pol godziny temu i ................ oddalam mu - bylo ochydne :(
to juz wole zostac przy Karmii :)
 
.

Okivka 5300 ważyła ostatnio czyli 1300 od porodu przybrała. Czy tylko moje dziecko tak słabo przybiera?
moja przybrała 2 kg w 7tyg., ale przez to, że mało ważyła przy urodzeniu to ma dopiero 4760, tak więc twoja mimo iż mało przybiera i tak dużo waży ;-)

Szaj ja kocham upaly..dla mnie moglyby byc caly rok ;-)
Ja też uwielbiam. Unarzekam się, bo się kleje, co wkurza, ale przynajmniej goła mogę latać, wolę to niż mrozy, tym bardziej, że u nas przez góry, żadko tak naprawde jest ciepło, w całej polsce upały, a u nas deszcz i temp. 22-24 max. No w tym roku jest lepiej, już było pare dni, gdzie słońce cały dzień i temp ponad 24 stopnie.:-)
 
Olusia dlatego urlop na wrzesień planuje. Wtedy temperatury juz da niższe. Poza tym tam jest inny klimat. I inaczej sie temp odczuwa.

Baby ja u koleżanki na grilu pilam Lech free z limonką i chyba,ttawa cytrynowa. Pycha. Mąż jej kupił chyba,w Auchan. Ale w Rzeszowie nie spotkałam dzis. A będę polować bo karmi za,słodkie dla mnie.

Asia a gdzie ty mieszkasz??
 
Kobitki pytanie mam, jak kupujeci/dostajecie maskotke to ją pierzecie najpierw?
Kupiłam małej misia no i nie wiem. To on
 

Załączniki

  • 1434233161670.jpg
    1434233161670.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Do góry