reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

a u mnie dzis rano jeszcze cos slonca bylo a teraz juz totalne chmury... wiec dzis nicic z opalania, ale cos za cos, chociaz goraco nie bedzie, moze i tak posiedze na balkonie z mala :p

Hmm i co po takim krotkim smazeniu masz efekty ? :)
ja to glodna chodze non stop, nie wazne czy dzien czy noc, tyle ze w nocy nie chce mi sie wstawac i robic sobie :p
 
reklama
najpierw narzekaly ze zimno teraz ze goraco ;) nie dogodzisz :)
mi ciepelko nie przeszkadza ale tez i 30 stopni to u nas rzadkosc :// wczoraj bylo 27 z lekkim wiaterkiem i bylo idealnie nawet dla dziecka bo ciagle prawie spala
dzisiaj juz tylko 23 i zachmurzenie duze :/
 
Mlodsze masz na cycku wiec nie złapie nic. A starsze - moja w Egipcie, i na Cyprze nic nie zlapala. A jadla i pila wszystko. Dostawala ze środków zaobiegawczych cole.

A domki www.domki- maris.pl

Dziewczyny ile jest ważne skierowanie na badania??
 
Aylin nie wiem ile jest wazne ale ja jak sie do ortopedy zapisywalam to mialam 14 dni na dostarczenie skierowania bo inaczej termin by mi przepadal ://
 
Dobry

Doli przed szóstą bosh, to dopiero pół nocy u nas.

Aga fajnie że ciche dni przeszły, oby się poprawił i to na stałe.

Ja musze iść wstawić plombe bo mi już dawno wypadła jeszcze orzed ciążą i co zjem to mi tam wchodzi. Mój podjechał do polskiego sklepu i kupiłam Karmi i sobie teraz pije. Pycha jest.
U mnie też gorąco a we wtorek ma być 38°. Jeszcze w.tym tygodniu wieczorami było troszke chłodniej a już ze 2 dni gorąco i bedzie problem ze spaniem.
 
Babydust to ty chyba gdzieś blisko mnie bo taka sama pogodę mam ;)

Aylin skierowanie wydaje mi się ze miesiac, ale glowy nie daje

Kuklaki no oby... ;)

Hmm chyba któregoś razu spróbuje to karmi
 
A mi sie wydaje ze skietowanie do specjalisty i na badania nie ma waznosci od okolo roku chyba. W przychodniach itp same nie wiedza ale ja mialam na badania juz 3 miesieczne i chcial nowe to mi powiedzoaly ze jest wazne ze teraz na daty nie patrza.
 
reklama
Do góry