reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Pat cudownie! Twój ukochany sie ściga?

Moja juz spi ale chyba na jedzonko ją obudzę ok 23 zanim pójdę spać. Moze prześpi nocke. Starsza jeszcze fika, zaraz ją kładę.

Okivka 5300 ważyła ostatnio czyli 1300 od porodu przybrała. Czy tylko moje dziecko tak słabo przybiera?
 
Natasza wkladki czyli te przedluzacze? Czy co innego to jest? Jesli przedluzacze to napewno Ci sie przydadza. Teraz uzywam zadziej bo chodzi w rampersach ale na noc czy jak chlodniejszy dzien to super sprawa.
My dzis caly dzien u moich rodzicow. W domku przynajmniej bylo zmosnie. Tylko starszy tak wyglupial sie caly dzien krzyczal szalal z dziadkami ze co chwile mi T budzil.
 
Lei tak. Teraz zmienia klasę na bezpieczeniejsza bo rok temu w jego klasie zginął chłopak i walczyłam żeby zmienił klasę...ale widowisko jest :)
Mój tata i szwagier też sie ścigają :D
 
Jak porównuje moje laski: Tys nosila 62 dopiero w 4-5 msc. Jagoda juz. Tys pieluchy od 1 zaczynala a jagodzie 0 musiałam kupic. Czyli mlodsza dluzsza a chudsza
 
ale upał! ale za to Polacy pocisnęli :-):-):-)
doli - tyłeczek lepiej znacznie, jednak wietrzenie czyi cuda. Jak chcesz, to Ci mogę namiar na kwaterę w Sianożetach podać.
Dobranoc!
 
Milia nie czytaj i nie diagnozujcie sami, bo oszalejecie z nerwów. Ma być dobrze i już! Wszystkie tu przekazujemy dobra energię Małgoni!
Doli kurcze współczuję, coś często pierworodny z tym uchem problemy
Anulka ale dzień pechowy :-(
Na pocieszenie Ci powiem ze ja od początku ciąży wydałem na zęby około 4,5 tys. Przestałam już dokładnie liczyć, bo mnie krew zalewa. A nie miałam żadnej koronki. Tylko mam praktycznie same dziury na styku zębów i płace za 2 plomby. Szkliwo mam już podobno tak kruche że jak piasek się kruszy.w każdym zebie mam już chyba po 2 plomby :-( nigdy tak nie miałam. A codziennie jem nabiał. Już nie wiem co więcej mogę zrobić.

A ja wczoraj miałam wyjście z przyjaciółkami. Oczywiście ta cholerna burza zaczęła się dokładnie jak się spotkalysmy :-( myślałam że napije się warki radler 0% (pyszna) pod chmurką a tu dupa. Musialysmy siedzieć w pubie. Ale i tak było super. Po 3 h wróciłam, nakarmilam małą i spała do 5:30! Potem do 8:30, i jeszcze pociagnela do 9:45 więc jestem super wyspana.

Pat, super pasję ma Twój M i tata. To jakoś przez to się poznaliscie?
 
MIlia ja tez powiem to samo - nie czytaj tylko poczekaj co lekarz powie
nie wierze ze taki maluszek moze juz miec zdiagnozowana bialaczke :/

Pat super ale nerwy to ty musisz miec :/ echh moj na szczescie ma hobby ktore nie kosztuje i nie jest niebezpieczne :D robi zdjecia samolotom :D hehe czyli najwyzej dzieciaki na lotnisko zabiera na ogladanie

Tabasia ale sie ciesze ze udalo ci sie dostac termin jeszcze przed urlopem :) oby tym razem szybko i dobrze sie zagoilo :)

kurde nie mowcie nic o zebach :( ja swoje musze zrobic tak konkretnie i najtaniej mi zaspiewali 7 tysi :( zrobie je jak malz w delegacje pojedzie bo nie da sie ich w jeden dzien zrobic a do tego z przodu musza ruszyc zeby wiec wole zeby tego nie ogladal :(

Basia nosi 62 ale mam kilka body takich waskich ze Basia w nie nie wchodzi :p szwagierce oddaje te przymale :) choc tamta calkiem szybko rosnie juz ma ponad 3,5 kilo

a my dzisiaj w koncu odwazylismy sie na dzialce zostac na noc z Basia - ma byc ciepla noc a u nas tak slabo z ogrzewaniem bo jest tylko stary piecyk elektryczny :/ Malutka przespala praktycznie caly dzien, wieczorem z kapaniem i ubieraniem jakos sie motalismy bo zupelnie inaczej niz w domu ale dalismy rade i mala dosyc szybko odpadla
ale teraz jakies debile na motorach sie scigaja w okolicy :// jak kiedys tu byla strefa ciszy bo rezerwat ptrzyrody obok jest to bylo lepiej a na pewno ciszej
 
reklama
Vesunna tak ;) bo moja siostra się ścigała od jakiś 10lat i wtedy też poznalam M. Teraz siostra skończyła a zaczął tata :)
Vesunna a Ty w ciąży nie mialas darmowego dentysty ?:o
 
Do góry