reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Kurde. Lubię ciepło, ale to już przesada! Siedzę w miejscu, a leje się ze mnie jakbym przebiegła maraton. Bankowo ponad 30 stopni jest na zewnątrz...Mała marudna bo jej gorąco, uspokaja się na rękach, ale za chwilę znów płacz, bo grzeje się ode mnie jeszcze bardziej...Mam klimatyzer, ale boję się go puścić, że ja zawieje wiec siedzimy w tej duchocie... :-/. O spacerze nie ma mowy, skończymy się obie :-/ może wieczorem...
 
Natasza najlepszego, dużo miłości na kolejne lata.

Kurde ja za 20 pierwsza wstałam znowu, wstyd, a mała 20 po.

Doli widze że kozystaz ze słonca, masz czas nawet paznokcie malować więc nie ma źle.

Szaj to najgorsze że w tym upale to ani przytulić. My z m przez lato śpimy w odległości szkolnej żeby nawet ręką sie nie dotykać bo zaraz spoceni.

Olusia super wakacje.
 
Hej!
Aylin – witaj po przerwie :-)
Tabasia – pytałaś jak chrzciny – udało się wszystko, ale ze względu na wiatrówkę Ady nie wszyscy dojechali. Ale stres miałam spory. Trzymam kciuki za zabieg!
Milia – nie czytajcie już! Na pewno będzie dobrze, a doktor google jest często złym doradcą. Wg niego moja chrzestna walcząca z rakiem piersi miała przerzuty do kości, okazało się, że to zakrzepica. A my już wszyscy załamani byliśmy.
Natasza – najlepszego!
Myla – z chłopami już tak jest, coś im nie styka w mózgu czasami.
Doli – ale Ci dobrze! Paznokieć zrobiony, znaczy dzieci grzeczne były :-)
Mój leży z gołym tyłkiem, odparzył się trochę i go wietrzę kiedy mogę. ale tetrą ma siusiaka zakrytego, żeby nie osikał wszystkiego:-)
u mnie ok, chłop się stara, bułeczki przy śniadaniu margaryną smaruje ;-)
spadam, bo kwęka.
Miłego dnia!
 
Dzięki dziewczyny :) nie wiem jak wytrzymałam tyle czasu :p

My tez w lecie zawsze tak spaliśmy na dwóch końcach łóżka ale teraz mam przyssawkę przy sobie :)

U nas dziś 30stopni a my siedzimy w parku w cieniu i jest suuuper :)
 
Masakra co za dzień, załamałam sobie zęba po samym dziąśle 3 na gorze, chciałam jechać do dentysty szukam kluczyków nie ma, dzwonie do mojego gdzie są. Pojechał do pracy jednym samochodem z kluczykami od drugiego. Wzięłam cinquecento od teścia, ledwo wyjechałam od dentysty samochód zgasł. I muszę czekać na mojego aż po mnie Przyjedzie.
 
Marela boże w nocy podłogi myć ;) masakra nikt by mnie do tego nie zmusił ;)

Natasza najlepszego :)
Czym ty karmisz ze tak ci przybiera :D

My jeszcze używamy dwójek bo zostały nam dwa opak. A za małe nie są aż tak ;) moja drobna jest

Doli też bym tak posiedziala :) tylko u mnie za dużo ludzi pod oknami lazic żeby toples prawie siedzieć :p

Lei moja by pewnie usg nie miala gdyby pediatra nam tych szmerow nie wysluchala

Ojej Anulka pech jakis, a co z zebym ?

Ja właśnie smaze nalesniki, bez mleka bo już sama nie wiem czy mogę.. :/
 
reklama
Do góry