reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kuklaki jak to kiedy ? Od 22 do 1 potem od ok 4 do 7 dzis to jest 6 h snu ;). Jak sie przespie w dzien to potem sie klade ok 1 w nocy i podibnie wychodzi. A tak to jak dobije do 8 h to jest max.
Mieszkam w bloku;)

Jadziemy autobusem bo stwierdzilismy ze dla nas najlepiej. Samochod odpadl bo nie dalabym rady sama z dwojka jak M za kierownica. Starszy ma chorobe lokomocyjna ten tez nie przepada za jazda. I musieli by caly czas w fotelikach a ja w stodku miedzy nimi a tam ciasno. Samolot odpadl bo bym wozka + fotelik nie wziela no i znajac nas bedzie troche bagazy a i nie mial by kto nas z lotniska odebrac a wczesniej nie mozemy poleciec bo M musi byc w pracy. A autobus mamy wynajety dla gosci. Bedzie z pod domu moich rodzicow. Jedzie rodzina , tesciowa moja , M nie bedzie prowadzil wiec przynajmniej mi sie troche dziecmi zajma. Jest kilka wolnych miejsc wiec poloze dzieci. Jedziemy na noc wiec moze starszego w przejsciu poloze przynajmniej bedzie prosto mial. Sama rok temu jechalam do Wroclawia z dziecmi z pracy ok 6 h to ci co polozyli sie w przejsciu to sie normalnie wyspali a reszta chodzace trupy:). A do tego musze tez dopilnowac wszystko bo rodzice jada tydz wczesniej a sis chce kilka rzeczy zeby jej przywiezc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobry :)

Milia juz wczoraj pisałam ale mi posta wrąbało :(

Przykro mi ze na takie trudności natrafiłaś w szpitalu i takich dennych ludzi :( mocny przytul dla was [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Bardzo Cie rozumie ze nie jest łatwo itd , ale czytanie w necie nic nie pomaga , naprawdę kazdy przypadek jest inny ... Nieraz tez wyniki sa niedokładne ..., poczekaj do poniedziałku do tej wizyty , ewentualnie dalszych badań i wtedy trzeba bedzie myslec co dalej ..., wszystko inne was wykończy :(
Gosia jest silna i ma wspaniałych rodzicow :) dacie rade i wszystko bedzie dobrze [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️.

Natasza 3130 miał jak sie urodził ? Czy tyle przytył ? :) bo juz głupieje [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Olusia miłego pobytu , czy juz po ? [emoji23][emoji23][emoji23]

Asia w 2011 pampersy tego nie miały - tez bylam zdziwiona jak mi położne to pokazały :) wiec luzik [emoji173]️[emoji173]️

Natasza gratuluje :)
[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Miłego dnia :)
 
Witam sie weekendowo!

Pat, troche sie denerwuje przy zakładaniu ale ogolnie nie zauważyłam zeby jej przeszkadzała ta "zbroja" jak na to mówimy :-D bardziej mi to przeszkadza, jak nosze ją to haczy mi o cycki, dłużej zajmuje przewijanie, nie mozna zajrzeć do pampka bokiem itd.

Myla u nas tez kolkowo :crazy:
 
Aneczka to cenne doświadczenia, ja sie od małego bałam upośledzonych ludzi, długo potrzebowałam, zeby sie oswoić z taka innością, niepełnosprawnością. Teraz to dla mnie zupełnie normalne bo mieszkam na osiedlu gdzie duzo mieszkan parterowych zamieszkują osoby na wózkach, po wypadkach, z porażeniem mózgowym itd. Oni tu maja "raj" bo maja opiekunów, którzy im organizują czas, zajmują sie nimi, robią spotkanka (pod moim blokiem hehe) maja podjazdy takie, ze z mieszkania na dwór wyjeżdżają, choc w bramach jest tez taki system, ze na pilota sie drzwi otwierają, chodniki sa z obniżeniami, maja "piwnice" na parterze itd... No i najlrpsze, ze w domu nie siedzą, az miło patrzeć :sorry:

Karina wierze, ze Ci ciezko :-( Chłopa do pracy wyślij! ;-)

Aga super, ze jest poprawa, mam nadzieje, ze nie bedzie potrzebny ten zabieg...

Ja tez musze mloda zapisać na usg serduszka bo od wyjscia ze szpitala nie miała. Niby pediatra badała tymi słuchawkami ale chyba usg lepiej zrobic i tak...

Sataga dochodz szybko do siebie! :sorry:

Aylin i jak po urlopie?

Natasza super, ze termin die zwolnił dla Was!

Tabasia gratuluje, teraz z górki! Trzymam kciuki za ... :sorry:
 
Karina w trakcie..wracamy w srode ;-) u nas znow upal sie zapowiada, maly nie chcial spac wiec bylo kolysanie i usypianie.

Doli maluchy znosza jakos ale sa marudne, nie chca spac, malo jedza.. no ale w pl tak samo cieplo wiec..

O ok 4:45 nie mozna bylo wejsc na forum..tez tak mialyscie? ;-)
 
reklama
Do góry