reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Aylin wynajelismy sobie kwatere..placimy za pokoj a nie za ilosc osob..wyszlo nas nie drogo, jestesmy na tydzien ;-)..mamy piekna pogode, miasteczko ladne, zadbane ;-) mam filmiki ponagrywane jak maluszki plywaja i jak ja zjezdzam na pintonie na zjezdzalniach.. mam rodzine nie daleko Wroclawia a za granice na wczasu tez planuje.. ale chyba bede jechac z moim zagranicy na kilka miesiecy..
 
reklama
Ja mam właśnie normy dla niemowląt :( Zobaczymy w poniedziałek.
Po poprzedniej morfologii lekarz mówił, że niedojrzały układ i krwinki jeszcze się prawidłowo nie różnicują, no ale teraz to nie wiem... No już nie czytam, chyba ze 4 godziny na tym spędziłam... Małgosia też słabo przybiera... a głodna nie jest, nie wmuszę w nią jedzenia, jesli nie chce, bo wypluwa...
 
milia,
nie przejmuj się na zapas. W necie jest pełno różnych informacji,a u lekarza potem i tak co innego się słyszy.

natasza,
super, że udało Wam się załatwić wcześniejszy termin :) Ja dopiero mam wizytę na 17go lipca i to prywatnie.

Dziewczyny nie śmiejcie się ze mnie :p Ja serio nie wiedziałam, że pampersy takie bajery mają. Zupełnie przypadkiem to odkryłam, a potem doczytałam w necie ;)
 
Tabasia no to naprawde będzie zajęty tydzień, jak ty to wszystko ogarniasz? Super że znowu zaakceptowany rozdział.

Milia może nie będxie zle, zobaczycie co lekarz powie. Nie denerwuj sie narazie. Kciuki za was i nie czytaj już google.
 
Aylin to pojezdziliscie troche. Super!! Dziewczyny daly rade :)

Milia Malgosia jeszcze malutka wiec moze znowu ta krew tak wyszla. Kciuki za Was :* musi byc dobrze!! Tyle razy byly straszne diagnozy a pozniej okazywalo sie na odwrot i teraz tez tak bedzie :)

Kuklaki nie wiem jak to ogarniam :D
Szczerze to boje sie przyszlego tyg. Mam nadzieje ze dzieci beda grzeczne...a reszta sie ulozy. Aaa jeszcze w ndz.urodziny mlodego kolezanki a za tydz.w niedziele kolegi z przedszkola. Ratunkuuuuuu!!
Pocwiczylam. Prysznic i do spania.
Spokojnej nocki zycze ;)
 
Tabasia no tylko szkoda ze to wesele nie rok temu naprzyklad albo za rok. Jak nie bylo to nie bylo a w tym roku 3 i musimy byc na kazdym. Kazde wyjazdowe. Niewiem jak ja zniose 10 h jazdy z dwojka w autobusie.

Aga my juz trojki uzywamy;)

Milia poczekajcie na diagnoze lekarza. Oby to nie bialaxzka. Ja w pierwszej ciazy po usg poczytalam troche bo cos tam lekarz zauwazyl. Wylam tydz a moje dziecko mialo byc mega chore na co sie dalo.

Pisalyscie o drzemkach. Ja do porodu codziennie nawet jak w ciazy nie bylam. Teraz nie ma kiedy. Za to usypiam z kurami ok 22.Budze sie w nocy i robie;). Dzis od 1-4. Poza karmieniami pomylam podlogi , ogarnelam troche mieszkanie i siedze juz godzine na necie i czytam.
 
Milia napewno wszystko jest w porządku!!!!


Asia wro ja to tej pory nie wiedziałam że pampki to mają ...to dopiero ciemnogrod..

Olusia zazdroszczę!!! A jak znoszą ten upał?????

Aylin fajne że jesteś :) polecasz coś nad morzem jakąś kwaterę? Bo szukam i szukam...

Tabasia spoko zrobię :) wyszły genialnie jak babcine :) super że zabieg tuż tuż :D
Co tam ćwiczysz ? Spakuj buty do biegania jak będziesz lecieć;)

Marela współczuję 10godz.....masakra!!! Z kurami to ja chodzę spać czasem o 20-21:D i śpię do oporu...


Ja dziś idę do dentysty, potem starszy do babci a my wolne bo tylko z jednym dzieckiem :)
 
reklama
Do góry