reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ech Sataga u Was też ciągle coś...:( zdrowka kochana i mam nadzieję że szybko wyjdziecie !:*

Mam pytanie, u Waszych maluchow zrobiło się jakieś powikłanie po gruźlicy ? Ja dzisiaj u Wojtka wyczułam pod pacha w rączce gdzie miał zastrzyk guzka wielkości jakoś 1,5-2cm...i nie wiem czy martwić się czy poczekać ? Czytalam że się zdarza ale czy iść do lekarza ?
Pat ja bym to skonsultowala z pediatra , u syna wlasnie pod pacha na wezle chlonnym zrobil sie ropien jako NOP i kilka miesiecy jezdzilismy do pulmunologa do szpitala na konsultacje (choc bardziej to byly tylko macanki i ogladanki inic wiecej :p) - bo ropien czasami sie wchlania ale czasami rosnie i musza nacinac , u nas na szczescie sie wchlonal :/
mam nadzieje ze tonie to a jak to to zeby sie wchlonal szybko ;) aaaa i nie dawaj szczepic malego w ta raczke (choc nas teraz od razu w nog iszczepili)

oltoma nie martw sie na zapas

Sataga o kurcze a skad ci sie to wzielo :( :( informuj nas na biezaco :) dobrze ze maluszka maz ze soba :) a to znaczy ze warunki w szpitalu musza byc nie najgorsze skoro takie male niemowle wpuszczaja :)
 
Ostatnia edycja:
Sataga zdrowia! Skąd się to wzięło?

Mój 4latek doprowadza mnie do rozpaczy, mam dosyć, walka o syrop 40 min, darcie itp
Nie daje rady z nim.. Maz też..

Hubi grzeczny
Byłam na rowerze godzinę żeby odreagować Ale to nic mi nie dało, w dodatku za 2 tyg zostaje sama na 8 dni

Pat ja bym skonultowala...

Karina jak miejsce po kleszczu?

Marela u nas też pogoda do dupy niby ciepło wręcz goraco a jak zawieje, albo w cieniu to zimno..

Oltoma i taki wyjazd się u nas szykuje ale na dłużej i dalej :(

Mila mój trzyma głowę od początku, jest bardzo. Silny widzę różnice do starszego i to duża

Lei a to kawałek... Wstap do Krk;)

Kuklaki mój też tylko sra dziś i to na noc!!!

I nie wiem co jeszcze komu :(
Idę spać bo ledwo patrzę
 
Sataga biedna Ty. Oby Cie wypuścili szybko.
Pat, lepiej sprawdzić.
A my mamy jutro szczepienie i bardzo się boję że mała to źle zniesie. Zwłaszcza że takie upały teraz. Niepotrzebnie się naczytalam o tych skutkach ubocznych. I ciągle nie wiem czy 5:1 czy 6:1...
 
Doli narazie tak samo ... Zobaczymy za pare dni ...

Vesunna Malinka da rade :)
Kubus we wtorek na szczepienie .. Ja na wszystko szczepie ...
 
Hej.
U nas coraz gorzej. Marcych cały dzień płacze juz nawet na rekach u nikogo oprócz mnie nie jest spokojna a u mnie tylko wtedy jak ma cyca albo w chuście jak śpi. Nosze ja od rana do wieczora w chuście...nawet na kiblu z nią siedze! Mamy podejrzenie zaburzeń SI jutro idziemy do pediatry po skierowanie do specjalisty. To napewbo nie jest normalne. Trzeba byłoby tu być i widzieć o co mi chodzi. Koleżanki tez mówiły "a moje tez płacze" itd ale po dłuższym czasie z nami każdy mówi ze to nie jest normalne... Moj tata tez karze iść do lekarza ja zbadać bo napewno cos jej jest :( także zalamka.
Dwa to Ksawery ale to potem bo mała ...
 
reklama
Sataga zdrówka !! Dawaj nam znać co u was i skąd to masz?:-/

Pat ehh..oby to było tak jak mówisz tylko panika..!!&&&

Vesunna Malinka dzielna dziewczynka da radę ;) będzie dobrze:)

Karina Ty pracusiu:) dawaj fotę :p

Idę spać..m mnie dopadł i teraz resztką sił karmię małego i idziemy w kimę ;)
 
Do góry