reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Myla podejrzenia zaburzen sa na razie tylko wasze rozu miem :? specjalista jeszcze sie nie wypowiadal w tej sprawie? ?
ale wspolczuje bo obie sie meczycie takim placzem :( a w nocy jak spi ?

dziekuje za odpowiedzi w sprawie karmien :) podejde w przyszlym tyg do przychodni i mala zwaze i jak bedzie dobrze to przestane sie martwic
Lei ja bym w nocy nie budzila jkby malo przybierala to bym w dzien czesciej przystawiala a nie w nocy :)

ja dzisiaj o 4 rano po jedzeniu dostalam prezent od male w postaci kupki wiec oddalam w rece taty :-D patrze a on sie z nia bawi na kanapie poznie :szok: zabralam dziecko wsadzilam do koszyczka zevby spalo i kazalam nakarmic mlekiem sciagnietym przed spaniem o 7 i mnie nie budzic :) wstalam 7.40 bo mnie cycki jak kamienie obudzily - a raczej jeden cycek :/ wlasnie siedze z laktatorem i jestem w szoku bo z 1 piersi sciagnelam 190ml w ciagu 15 min :szok: no i wez czlowieku sie wyspij :/ w koncu mala nie krzyczala u malza nie musialam ja karmic a i tak sie obudzialm :(

no nic pojade chyba dowod malej odebrac bo ponoc juz jest :) urzedy dzisiaj sa chyba otrwarte
a potem znowu na dzialke :)
 
Ostatnia edycja:
Myla o matko... :( miejmy nadzieję że to nie to.. Zarówno u małej jak u Ksawerego..

Maksika hej bo jeszcze cię nie przywitalam;) fajne to nosidło..

Marela na widok strzykawki odstawia kolejną histerie.. Obiecywałam wszystko.. I guzik

Vesunna kciuki za szczepienie..


Lei to fakt jest strasznie gorąco...

Kifsi ja dokarmiam bo mój nie chce cycka to dopiero masakra... A ściągać to nie dam rady tyle i czasu brak na ściąganie, karmieniem i opieka nad dwójką


Maz pojechal znowu do lekarza z małym...
Hubi ryczy
Cycki pełne a on woli mm
Kuźwa rzucę to chyba
Jem placek swój. Z kremem budyniowym, truskawkami i galaretką

Z przekroju tu
Mojego mutanta
 

Załączniki

  • 1433484613290.jpg
    1433484613290.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 48
Na 12.30 mamy lekarza.
Babydust podejrzenia nasze. Jedna dziewczyna z chustomam zwróciła na to uwagę bo sami mieli terapie SI i faktycznie jak poczytalam to bardzo prawdopodobne...

Doli moja za to czasem dokarmina (1 butla dziennie) tak odrzuciła całkiem butle,pluje mlekiem i koniec i tak z dnia na dzień

Doli ale smaka narobilas

Sataga zdrowka!!!
 
Doli - z brakiem czasu u mnie tak samo :(
Smaka narobilas ciachem a ja zero slodkiego bo sporo do zrzucenia zostalo :( a kp u mnie pozbyciu wagi nie sprzyja :(

Babydust - wow tyle mleka , ja to co najwyzej 100 z obydwu :)

Myla - kciukasy za wizyte
 
kifsi a ja tam jem...tyle od życia przynajmniej mam..haha masz fajne suwaczki! pasowały by do moich diabłów!!

Kuklaki próbowałam! mówie Ci

ja kocham swoje dzieci ale tak do 1. rozku zycia potem cos im odwala!!!!!!!!!!!!!!!


Myla mój je mm tak - 20 ml, 15 ml ;/ max 50 a 60 to rekord jak ma napad głodu między cyckami.. nie wiem co mu jest grrrr wkurzam sie bo mleko mam :( leci samo a ten gnojek jak się rozryczy to nie ma bata , żeby go cyckiem zatakć :/ taki mam egzemplarz. co ja mam robić..
 
Czekam na wyniki badań. Mam mieć dzisiaj jeszcze raz konsultację chirurgiczna no i zobaczymy. Mam nadzieję, że wyjde bo przyjechaliśmy ba weekend do ridzicow i tu mnie zlapalo :/ młody jeszcze 2 tygodnie przedszkola i terapii i przeprowadzka.
 
Dzien dobry, ja dopiere wstalam. Jak padlam po nocnym czuwaniu o 7 tak nie slyszalam jak T do pracy poszedl i maly do szkoly:szok:. Rzadko mi to sie zdarza haha.
Sataga zdrowka, trzeba miec nadzieje ze to nic powaznego :)

oj Doli, faktycznie nieciekawie, no trzeba jakos probowac go przekonac haha.

ja karmilam piersia tylko dwa tygodnie, pozniej sie poddalam, to nie dla mnie i podziwiam mamy, ktore karmia i jeszcze male dzieci w domu ktorymi sie trzeba zajac juz, teraz, szacunek:)

Myla po twoim poscie zaczelam bardziej obserwowac swoja corcie bo ten placz codzienny tez mi sie nie podoba...... Zdrowka dla starszaka :)

Kifsi ja co prawda mialam cukrzyce ciazowa i nie bylo tych kilogramow praktycznie wogole, ale brzuch mi zostal obwisly i teraz stop slodyczom !!!!!!!
Szukam cwiczen na brzuch, kupilam proteinki i trzeba zaczac dzialac :-).

no i tyle wiecej nie pamietam :happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maksika chyba kp to też nie dla mnie ale czuję że otoczenie oczekuje tego ode mnie.. Pediatra itp. Eh :/ przecież to moje dziecko... Pierwszy na mm i miałam w dupie co kto myśli a tu takie coś..


Aaa u nas te płacze to kolka. Do 12 tyg życia występuje u nas od ok 5-6 tyg....
Dobrze że nie całą dobę a ok 6-10 i 16-20..
 
Do góry