reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Magda u mnie 29st i wiatr mega ale mimo wszystko gorąco i mały w wózku marudzi bo za gorąco...i muszę go lekko na boku trzymać żeby plecki mu się nie pocily
 
reklama
Magda u mnie 29 stopni i spory wiatr ale ja się nim nie przejmuje bo jest ciepły a mały niech się przyzwyczaja od małego..bez czapy i bez skarpet i mu gorąco..w wózku nie ma przewiewu ani wiatru więc tym maluchom naprawde jest gorąco

Adaś w nocy też w bodziaku z kr rękawem i odkryty bo tak się rozkopuje i obowiązkowo okno otwarte
 
nasza akurat cieplolubna hehe chyba od tego ze cala ciaze pod kocem przelezalam :D
wiec w nocy ma bawelniany pajacyk albo body z dlugim (ja sama nie lubie jak mi w ramiona zimno i gdy wystaja spoza koldry) a dzisiaj tez przy 20 stopaniach w body na dlugie i cienkie spodenki + kocyk
spocona nie byla ;)
 
Doli co się znów nakrecasz??
Co się dzieje? Moze maly woli jesc z butli bo cyca trzeba ciagnąć? Moze sciagaj mu mleko co jakus czas?
I kto to mówi;) jak mam cycochy nie jak balony i kamienie to wydaje mi się że mleka brak :)) ale jest tylko chyba już się unormowało bo nie ma co ściągać na zapas..i cale szczescie;)
 
reklama
Do góry