reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

uff doczytałam Was dziewczyny:) dużo się ostatnio działo na forum - Tabasia ciesze się ze juz z malutka dobrze:)

u nas roznie- właśnie walcze z zastojem w piersi, miałam zapalenie, ponad 39 stopni gorączki, biorę antybiotyk:( bol masakryczny. . teraz juz czuje się dobrze ale szósty dzień walcze z zastojem i nawet polozna masażem nie umiała mi go rozbic:( młoda głodna bo z tego cycka mało leci, jak ja dostawiam to zaraz się wscieka. próbowałam juz wszystkiego chyba, ciepłe oklady przed karmieniem, zimne z kapusty po, masaże, laktator a cycek dalej zablokowany:( jutro idę na kontrolę do lekarza bo mnie przestraszył ze na jego oko to się tam ropien robi a to trzeba usuwać chirurgicznie i wtedy pewnie trzeba będzie przepalić pokarm.. normalnie masakra
a jakby mało było tego to młoda chyba ma skok rozwojowy bo ciągle głodna. . spać nie chce, zasypia przy cycu ale jak tylko chce ja odłożyć to oczy jak 5 zł i ryk. no i oczywiście dokarmienie butelka nie wchodzi w grę - jak tylko usiłuje jej podać to ryk, mimo że głodna. wczoraj przeszłam sama siebie bo Lila ciamkala cycka a ja jej z boku strzykawka podawalam mm:) matka oszustka:)

Z tym zastojem spróbuj tak jak ja cyca do gorącej wody w wannie, albo misce i ręcznie po wodą próbuj doić, mi dwa dni trzymało i też nic nie pomagało, mała też nie chiała ssać, a to pomogło, poleżałam w wwannie z zamoczonym cycem, a potem w wodzie ścisłam żeby mleko poleciało i puściło.
 
reklama
Karina mam nadzieje, ze to jednak nic poważnego. Ja przedwczoraj Viki za uchem wyciągnęłam kleszcza a wczoraj wieczorem łaził mi po nodze, złapałam dziada pod kolanem dopiero tak szybko zapitalal!!!
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1433238701.655088.jpg

Milia80 tak to wyglada ..

Ide sie myć i jade ...
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433238701.655088.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433238701.655088.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 32
Daj znać Karina, kciuki zaciśnięte!

Dzwonili do nas z Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej, która ma wydać opinię, czy Małgosi należy się wczesne wspomaganie, że zwolnił się termin na jutro, więc idziemy. Myślę, że w takim razie zaczniemy od samego początku roku szkolnego, bo tak jak pierwotnie mieliśmy termin na 30.06, to chyba byśmy dopiero od połowy września mogły ( orzeczenie z poradni trzeba dostarczyć do ośrodka wspomagania, ośrodek do miasta, miasto wydaje decyzję o ilości godzin, a ośrodek pracuje tak jak szkoły, więc dostałby tą opinię dopiero we wrześniu, a tak może jeszcze w czerwcu papiery trafią do urzędu miasta).
 
Hej
u nas burza nadchodzi nam nadzieję że się rozładuje do14 bo po starszaka trzena iść.
Ja dziś na mycie okie mam parcie od niedzieli jakby druga fala wicia gniazda napadła czuje przymus przemeblowania :$
 
reklama
Do góry