reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Aylin bawcie się dobrze!

dygotka ja nic takiemu maluchowi...:p dostał od dziadków grzechotke;-)

babydust wow faktycznie mało!! u nas to 12-14 karmień..jak jest 9-10 to jest suuuuper...

Szaj moj się budzi z wrzaskiem jak zasnie po kilkanaście razy ma tak :/ nie wiem co to... piszczy przez sen.. ale jak już usnie to śpi..

Pat i na kiedy macie??????

Tabasia &&&&&& musicie już wyjsć!!!!!!!! ściskam!!

Karina piękne zdj, a Kubuś jaki usmiechnięty :-) Emily wygląda na taaaaaaką duża w stosunku do niego hehe;-)

milia co Ty chcesz przeciez Gosia jest grzeczna!;-))) pokaz mate..:-) chyba tez kupię..chociaż ze starszym miałam koc i stykneło ..



u nas upał 30 stopni..robię już 3 pranie, starszy zalał łoże.. :confused2::confused2: ryczy co noc ostatnio..więc ja wczoraj poszłam się kąpać-20 minut bylam!!!!!!!!!!!! a mąż kursował miedzy jednym a drugim bo ryczeli :confused2: niestety nici z mojego relaksu pod wodą bo jak słyszałam to to miałam dosyć :(
 
reklama
Pat super :) gratuluje

Milia80 ładna mata :)

Nasza tak wyglada :
ImageUploadedByForum BabyBoom1433154216.962502.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1433154246.092085.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433154216.962502.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433154216.962502.jpg
    39,8 KB · Wyświetleń: 35
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433154246.092085.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433154246.092085.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 34
Pat super :) oby wszystko bylo tak jak sobie wymarzyliscie :)

Doli no wlasnie malo , juz jakis czas temu zaczelam sobie zapisywac ilosci karmien i widze jak to sie zmienia :/ na glodna nie wyglada ;) na zabiedzona tez nie :)

Milia fajna mata :) ja ostatnio szwagierce kupilam tez podobna :) taka ktora w kojec sie pozniej zamyka zeby dziecko nie odpelzlo :)

widzialam wczoraj siostrzenice meza :) jaka malusia :) malutka 2600 a Basia 5200 hahaha hahaha roznica kolosalna :) Basia lepek 40 a malutka 31 w obwodzie :-D

a dzisiaj po weekendzie w sumie dosyc intensywnym dzisiaj mam dzien lenia ;)
Basia na tarasie w wozku a mama pod kocem w domku :)
u nas niestety 19 stopni tylko i chmury i wiatr ://
kiedy w koncu bedzie cieplooooo
 
reklama
U nas od rana szaleństwo. Brat mi nie powiedział, ze mam wizytę w warsztacie i na hurra leciałam z wywalonym językiem. Okazuje sie, ze auto zajechane na maxa, duzo rzeczy do wymiany, olej, filtry, uszczelki, linki jakies, do tego sprzęgło szwankuje...tato mi zasponsoruje takze niezły prezent na dzien dziecka dostałam!

Teraz siedze u kosmetyczki i sie relaksuje a maz na miescie z dziewczynkami. Moze gdzies Aylin go spotkasz na wrocławskim rynku :-D

Pat gratuluje. My mamy druga rocznice za tydzien dokładnie!

Tabasia super, ze juz lepiej...

Karina wspaniała sprawa z tymi końmi!!
 
Do góry