reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Karina ale słodziaki.

Pat to naprawde dużo pracuje.
O 3 w nocy, spać nie mógł czy co.

Tabasia to nie fajnie ale lepiej być pod opieką. Trzymajcie sie cieplutko.
 
reklama
Pozdrowienia z Wrocławia:)
 

Załączniki

  • WP_20150531_09_57_17_Pro.jpg
    WP_20150531_09_57_17_Pro.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 37
Haha ;) strajk o dzis nie karmimy. Butla w rece i niech sobie radza;).Ja na pobieraniu krwi bo mi gin kazala sprawdzic. Bylam z Tymkiem bo nie bylo go z kim zostawic. Niby tylko dwie osoby ten kweka ale nikt nie zaproponowal zebym weszla. A jeszcze lepiej facet przedemna zapytal czy z dzieckiem do pibierania. Mowie ze nie. A on to dobrze niech usnie to bedzie grzeczny - jakos tak. A tymon fakt zaczal przysypiac.
 
Dobry :)

W dniu dziecka zycze naszym maluchom przedewszystkim zdrowia [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ i wszystkiego dobrego [emoji182][emoji182][emoji182]
[emoji320][emoji320][emoji320][emoji322][emoji322][emoji322][emoji320][emoji320][emoji320][emoji321][emoji321][emoji321][emoji321][emoji324][emoji324][emoji324][emoji179][emoji179][emoji179][emoji323][emoji323][emoji323][emoji323][emoji320]

Wam starszym dziecia tez [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Zdrówka i spełnienia marzeń [emoji321][emoji321][emoji321]

Miłego dnia :)
 
Dygotka ja chyba piereszy raz nic ;). Napewno dostanie od tesciowej. Starszemu kupilam do kapieli jakies kulki zmieniajace kolor wody i nie widzial wiec mu dzis dam;) a tak to wezmiemy go na jakas wycieczke albo na kulki. Zabawek mam i tak za duzo juz na nic nie mam miejsca a niewiem czy nie wiecej niz w pkolu. Zeby jeszcze sie bawil. Ciuchy tez ma a jak cos bedzie potrzebne to i tak kupie. A z wycieczki duzo wyniesie. Do dzis wspomina np. Airshow mial 3 lata czy glupia przejazdzke prawdziwym pociagiem. Nieraz jezdzimy na najbluzsza stacje jedziemy gdzies za kilka godzin wracamy. A ile dziecko sie uczy wtedy to nawet bym nie pomyslala gdybym nie widziala.
 
reklama
Do góry