reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Wszystkim dzieciaczkom zdrówka i uśmiechu na buźkach !!:):):)

Adaś dziś już dostał swój pierwszy prezent:)
 

Załączniki

  • 1433140763029.jpg
    1433140763029.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Dzien dobry
Dzisiaj Basia przeprosila sie z cycem i ladnie jadla i wrocila do 2 pobudek w nocy - moze przestane sie martwic ze malo je ;)
wczoraj tylko 6 razy jadla - tyle co norma dla dzieci karmionych butelka :szok: o ile dobrze etykiete przeczytalam :-D

moje prezenty na dzien dziecka dostaly juz miesiac temu bo wyprosily a tak mialy weekend z dziadkami , sobota z jednymi niedziela z drugimi + fajny festyn pod kosciolem :) dzisiaj maja imppreze w szkole :) w srode jeszcze moja siostra ich do kina zabiera i nocleg u niej wiec dodatkowa atrakcja
ja juz nic nie bede dla nich kombinowac
a malutka dostala malutkiego pluszaka i styka na razie nic nie kuma a rzeczy to ona ma i tak duzo :)
 
My kupiliśmy matę na podłogę, co by nasz mały pelzak mógł spokojnie się poruszać ;-).

Ostatnio mam problemy z zasypianiem małej w dzień. Po aktywności jest śpiąca, ziewa i lecą jej oczy, ale jak zaśnie, to budzi się za 5 min...Wczoraj tak było cały dzień! Pal sześć ze byłam u rodziców, ale nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w domu jak jestem sama...Nic nie będę w stanie zrobić... Dziś bawilysmy się od 2h, dziecko ledwo patrzy na oczy ale co chwila mamy pobudke...Już nie wiem co robić :-(
 
Szaj tak już teraz powoli zacznie być :p my już tak mamy ok 2tygodnie...mały może spać dłużej ale tylko na rekach przy cycu. I na dworze. A tak to baw się ze mną i gadaj. Czasem juz mi tematów brakuje :p

Baby może Basia miała skok i już minął :)

My jedziemy do USC ustalać termin, ciekawe kiedy się uda
 
Dobry.
Cala nocka i rano bez goraczki. Wyniki negatywne. Maja nas dzis wypuscic ale na razie sie nie ciesze zeby nie powtorzyla sie historia z wczoraj..jeszcze tylko wyciagniecie wenflonu i opatrunku z plecow :/ ogolnie humor ma boski!! Banan na buzce od rana,troszke gaworzy i odkryla raczki!!! :)
Do tego wazymy 5kg! Czyli 240g na tydzien :) a tak malo je czasami hehehe
A w domu mlody zasmarkany i jazda od poczatku :/

Ok lece na razie.
 
reklama
Karina, śliczna parka :-) ciekawe jak Emily zareaguje na konia, super!

Tabasia, najważniejsze, że wynik negatywny :-) Kciuki za wypis i zdrówka dla Alexa!

Też w końcu kupiłam matę, ale jeszcze czekam na przesyłkę, Małgosia na szczęście nie wie, że dziś dzień dziecka ;-)
Dziś dała mi popalić, nakarmiłam ją o 5, trochę przysnęła, a o 7 ryk... wzięłam ją do łóżka, chciałam jeszcze pospać, bo wczoraj nie mogłam zasnąć i udało się dopiero po 2 w nocy, ale nie pomogło, przestała i zasnęła dopiero o 8:20. To wstałam, bo już tak zdenerwowana byłam, że bym nie zasnęła... Spała do 11, zjadła i znowu próbuje płakać, piszę z nią na rękach...
 
Ostatnia edycja:
Do góry