reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Tabasia ciesze sie ze czarny scenariusz odrzucony [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ zycze duzo siły ... Bedzie dobrze ...
Co do zmasakrowanego ciała bardzo Cie rozumiem ... Emily ma po tym wszystkim jeszcze blizny :(
 
Tabasia, teraz dopiero doczytałam. Dobrze, że pojechaliscie do szpitala, oby się wszystko potoczyło po Waszej myśli :-).

No i zaszczepilam 5w1 po długim namyśle...Mała była strasznie marudna i placzliwa przez dwa dni, ale oprócz tego nie było żadnej złej reakcji na szczęscie.

Przed szczepieniem myślałam, że to bez sensu płakać razem z dzieckiem, w końcu to tylko chwilka bólu. Kajam się, zmieniłam zdanie, niemal ryczalam jak bobr jak widziałam jak ją to boli :-(
 
Tabasia, uff, dobrze, że to tylko wirus... Dużo sił i szybkiego powrotu do zdrowia Carmen &&&

Aylin, udanego urlopu :)

Mąż zabrał mnie dzis do restauracji z okazji minionej rocznicy, Małgosia grzeczna jak aniołek, ale odkąd wróciliśmy, to już prawie ciągle płacze...
 
Tabasia mam nadzieje ze nocka bedzie spokojna w tym szpitalu a jutro juz wyjdziecie do domku :)

Szaj ja tez 5w1 infanrix :) ciesze sie bo slyszalam ze problem jest z jego dostepnoscia a nam sie udalo :) starszaki tez to mialy i bylo ok :)

Milia moze mala miala za duzo wrazen i tak odreagowuje :( czasami tak dzieci maja jak sie im rytm zaburzy i maja za duzo bodzcow

AYlin udanego pobytu :) a wozek zdazyl przybyc ?
 
Dziekuje Wam jeszcze raz za tyle cieplych slow,mysli i kciukow!! :*
Ide spac,m zostal w szpitalu... bylo w miare ok. Wiadomo jeszcze troche marudna i goraczkuje ale nie az tak.
Dobranoc.
Ps. Smutno i pusto w tym domu bez malej :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry