reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Tabasia tak mi przykro ze obie sie tak meczycie :(
malutka ma dalej goraczke /?i skad to zapalenie opon by bylo ?? :( :(
a ty sprobuj sie zdrzemnac wiem ze to nie latwe ale chociaz sprobuj , bo musisz byc silna dla malutkiej
a ona nic nie bedzie z tego pamietac
Trzymaj sie dzielnie i pisz koniecznie co i jak
 
reklama
Dziekuje Dziewczyny :* no i znowu rycze czytajac Wasze posty... dziekuje za wsparcie :*

Jest mi cholernie ciezko :(
Sataga dzieki za info o kupkach. Ponoc dostala tzw. Domestos wsrod antybiotykow bo musza leczyc pod kazdym katem bo nie wiedza co to.
Nic nie mowili o crp i ob. Przyjdzie pozniej lekarz to bede meczyc. Wczoraj jsk o crp pytalam to byli w szoku i mysleli ze maja do czynienia z jakims lekarzem...

Mila jest w ssmym body nie moge owinac bo ma goraczke :(

Babydust oni zawsze podejrzewaja najgorsze u takich maluchow. Tym bardziej ze wszystkie jej objawy to goraczka i przeczulica. Zero kaszlu kataru nic!!
 
Tabasia to i moze dobrze ze od razu z antybiotykiem zadzialali - dobrze ze tego nie zbagatelizowali :(
mam nadzieje tylko ze sie myla i malej szybko przejdzie to co powoduje goraczke ;(
a wyniki plynu to chyba juz powinny byc :/
 
Na wyniki 24h. W ogole malo wzieli bo sie skrzep zrobil i kluli 3 razy :(

Sataga raz miala 39st a tak to pomiedzy 37.5-38.7 a przy ttzydniowce z tego co pamietam jest wyzsza.

Wzieli tez kupke do badania.

Oni tu sie boja sepsy. 2 lata temu byla wielka afera zwiazana z sepsa dlatdgo pewnie tak szybko reaguja.
 
Nie martw się Tabasia ja myślę, że wszystko bedzie ok a działania lekarzy okażą się mocno przesadzone.oczywiscie lepiej zrobić za dużo niż za mało. Jak leżałam z Madzia był z nami 8 miesięczny chłopczyk jak sie okazało z 3 dniowka i też mama mówiła ze temperatura skakala. W dzień mniej w nocy wiecej a czasem w cale. Do tego jeszcze mial biegunke Dopiero jak go wysypalo calego to sie okazalo co to jest. Wiem ze nie jest łatwo patrzeć na takie rzeczy. I też mowilam ze wiecej dzieci juz nie bedzie...
 
reklama
Dalej wrzrszczy i nie moge jej odlozyc i ta goraczka skacze. Ale wazne ze to nie zapalenie opon. Potwierdza to jeszcze ale narazie nic tam nie rosnie na szczescie.
 
Do góry