reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

No Doli racja...od razu pobierają płyn a rodzic myśli o najgorszym...
Tabasia juz wszystko będzie ok !:* jeżeli to wirus to szybko zwalczycie:)
 
reklama
Tabasia,
skoro to wirus, to po co antybiotyk?

dygotka,
moja Mała też ma suchy nosek, ale to przez suche powietrze w mieszkaniu, Jeśli nie włączę nawilżacza, to mamy koło 38%.. ;/
 
Tabasia, ufff... Tymi ostrymi badaniami nieźle nastraszyli, ale teraz przynajmniej wiesz, ze to nic groźnego. Bardzo się cieszę!!!! Zdrówka dla Was!
 
Ostatnia edycja:
Tabasia dobrze ze to nic złego najważniejsze że szybko działają i nie olewaja problemu

Asia chyba też dziś nawilżacz włączę na noc choć dziwne bo nie grzeje my juz dawno a sucho w sypialni
 
UFFF Tabasia
NIe ma co zalowac ;) jakbys odmowila i pozniej sie okazalo ze to cos powaznego to bys sobie nigdy nie darowala :/
a po antybiotyku dasz malej oslonowo jakis probiotyk i sladu po tym nie bedzie wkrotce :)
najwazniejsze ze to nic powaznego :) :) :)
Calujemy was mocno ! i po powrocie do domu odpocznij !
 
Wlasnie jade do domu
M z malutka zostal. Jak wychodzilam znowu wydoka goraczka ;( wykoncze sie. Dobrze ze dzis on w szpitalu zostaje...
 
Tabasia dobrze ze najgorszy scenariusz odżucony!! Teraz malutka musi walczyć z wirusem..musi już być tylko lepiej :* dobrze że m Cię zmienił ale czy dasz radę odpocząć ? Ciężki czas ale już będzie lepiej!! Trzymajcie się
 
Jestem juz w domku. Boze jak moje starsze dziecko sie stesknilo... dobrze ze tesciowka jest wiec ma z kim zostac a nie po znajomych...
Na odpoczynek to teraz liczyc nie moge,prysznic i do szpitala. Ale w nocy sie wyspie w domku.
Mowie Wam serce mi peka jak widze to zmasakrowane cialko :(

Tu juz jak sie przebrnie przez ip to naprawde opieka jest super.

Sorry ze tylko tak o sobie...
 
reklama
Tabasia spróbuj odpocząć żebyś miała siły dla małej, mam nadzieje ze po antybiotyku jutro już bedzie dobrze i to nic poważnego.
 
Do góry