reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Uff doczytałam was. My wczoraj rano pojechaliśmy na plażę a jak wróciliśmy to wszyscy we czwórkę padlismy po 14 i dopiero chwilę przed 17 się obudzilismy :D jak ja bym chciała tak codziennie...

Myla nieźle z tą grochowka :( dobrze że nic się wam nie stało!

Mały najedzony, wracam do spania :)
 
reklama
Mila super, a na plaży na spacerku czy się kąpaliście?

Ja poszłam spać o 3 bo oglądałam eurovizje a pozatym jakoś mi sie spać nie chciało, mała zjadła koło 2 i teraz o 7 się obudzi£a.
 
Myla masakra z tą grochówką :-/ dobrze że nic się wam nie stało !!

Mila ale super z tą plażą!! Zazdroszcze ;)

Karina Ty jesteś kobito niezniszczalna ;) był chociaż jeden dzień kiedy odpoczywałaś?? Podziwiam Cię !! Zwłaszcza że Ty niedługo do pracy wracasz tak ?

Asia współczuje bólu..może weź paracetamol i wtedy będziesz masować i okłady robić? Jak masz takie twarde to masaż i okład najlepsze rozwiązanie

Doli jak tam po imprezie??:) poszalałaś ?:p
 
Asia lepiej wez ibuprom na to bo on jest przeciwzapalny przy okazji a maluszkom nie szkodzi :) no iwspolczuje bo wiem jaki to bol
jak goraczka bedzie wysoka to idz po anty szkoda sie meczyc :/

a malutka dzisia mi dala pospac :) zjadla zanim spac sie polozylam a potem dopiero o 4 sie obudzila a nastepne karmienie dopiero 7.30
tak to ja poprosze codziennie :)
 
Chyba mam zapalenie, miałam temper. 37.4C, każdy dotyk boli, a jak mleko zaczyna napływać przy karmieniu to chce mi pierś rozsadzić, przystawiam małą jak najczęściej, jak pójdzie spać, zrobie gorące okłady i popróbuje laktatorem podziałać. Robiłam okłady z tłuczonej kapusty, jeju boję się, że będzie z tego coś poważniejszego, modlę się, że może w nocy jakimś cudem zejdzie, wtedy mała chętniej i dłużej ciągnie

Przystawiaj, ściągaj i powinno być ok. Mnie zaraz po wyjściu ze szpitala tak cycki rozłożyły że miałam 39 stopni o dreszcze.

Myla dobrze, że się nic nie stało.

A ja sie nacieszylam że ok :( młoda znowu całą noc na sztucznym bo wieczorem znowu była woda z tyłka. Przetrzymam ją tak przez tydzień co najmniej aż się jej tylek zagoi i będziemy metodą prób i błędów szukać złotego środka. Po nutramigenie całą noc nie było brudnego bąka a i mała bardziej zadowolona i się uśmiecha :)
Swoją drogą odciagnelam dzisiaj w nocy 2 razy po 200 ml. Jak nic muszę mieć więcej niż litr mleka na dobę.
 
Ale sie Was naszukalam:) nie wiedziałam gdzie zniknęły kwietniowki.
Sagata a masz olej kokosowy? on pieknie goi pupkę.

Babydust ale weekendową piękną nockę miałaś też bym taką codziennie chce.
Postanowiłam na ostro sie za siebie zabrać. na początek sprawdzę przez tusz ile ja w ogole przyjmuje kalorii bardzo polecam tabelekorii.pl tam jest wszytsko serio:) do tego rowerek codziennie jakaś siłka raz w tyg i zobaczymy. Bardzo złe mi z taką figurą i pomyslałam że moze będę miłować mieszkanie codziennie bo mięśnie brzucha pracują :)

A wiecie że w zeszłym tyg byłam juz w pracy:) pewnie troche sie posypie hejt ale dziewczyny serio odżyłam dzięki tym trzem dniom w biurze... Na razie do 14 ale to mi wystarcza zeby zahamować depresje na razie:)
 
Ale sie Was naszukalam:) nie wiedziałam gdzie zniknęły kwietniowki.
Sagata a masz olej kokosowy? on pieknie goi pupkę.

Babydust ale weekendową piękną nockę miałaś też bym taką codziennie chce.
Postanowiłam na ostro sie za siebie zabrać. na początek sprawdzę przez tusz ile ja w ogole przyjmuje kalorii bardzo polecam tabelekorii.pl tam jest wszytsko serio:) do tego rowerek codziennie jakaś siłka raz w tyg i zobaczymy. Bardzo złe mi z taką figurą i pomyslałam że moze będę miłować mieszkanie codziennie bo mięśnie brzucha pracują :)

A wiecie że w zeszłym tyg byłam juz w pracy:) pewnie troche sie posypie hejt ale dziewczyny serio odżyłam dzięki tym trzem dniom w biurze... Na razie do 14 ale to mi wystarcza zeby zahamować depresje na razie:)

A nawet mam i nie pomyślałam żeby spróbować... na razie niestety nic nie działa i jal było źle tak dalej jest
 
Dobry :)

Natasza nie wiem czy niezniszczalna ... Ale mam narazie sile ... Co do pracy hmmm bylam juz w tym tygodniu po 5/6 h bo szefowa na urlopie .. A obiecałam ze bede pilnować i papiery zrobie ..
Tak wiec moj dzien od środy to o 9 do ogródka lol, 13/14 do roboty ..., po robocie zakupy do ogródka albo wywózka zielonych odpadów i dalej ogródek i spanie koło 23/24 ... Ale jakos mi sie to podoba :)
A do pracy całkowicie 8.6 wracam ..., ale ciezko mi bedzie Kubusia opuścić na tyle czasu :(
Nie myslalam ze to bedzie takie trudne ...

Asia zdrówka [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

My dzis tez ładną nockę mieliśmy od 23:30 do 4:30 spał , potem od 5:30 do 8:15 :)

Anemonne hehe pracocholik jak ja [emoji23][emoji23][emoji23] mnie robota tez nakręciła ...

Ide do ogródka ..., dzis skończę moj koncik lol foty pozniej :)
 
reklama
Sagata to posmaruj jej troszke pupcie złagodzi jej i nie bedzie bolao maleństwa.

Karina dokładnie i mozna sie inaczej ubrać i bluzka niekoniecznie z łatwym dostępem tylko po prostu ładna :)
Ja wlasnie trening zaliczyłam i prysznic niech kurna znika ten tłuszcz bo go obecne kiedys nożyczkami :/
 
Do góry