reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Myla, miało być Mila ;-) ale mam nadzieję że Arek też potrafi Ci ładny komplement powiedzieć.
Oltoma do św Zofii babka co poniedziałek przychodzi i robi zdjęcia.
 
reklama
Ja akurat w poniedziałek rodzilam ale długo byłam na sali porodowej i się nie załapalam. Ale ze przez zoltaczke byłyśmy tydzień w szpitalu to Malina zalapala się rzutem na taśmę przed wyjściem
 
Padam :o zapomniałam co to znaczy studia...niby tylko 5h ale masakra. Cycki mi pękają...
A mały jak to mały...kupy są nadal ale jest ich mniej. Z nosa gluty lecą jak szalone, kaszle. No ale przecież zdrowe dziecko ;)
Jeszcze wczoraj zapomniałam Wam powiedzieć...jak byłam w gabinecie to moja siostra czekała przy recepcji i lekarka wyszła skserowac badania małego i w nerwach do tej z recepcji "boże jakie te dziecko nerwowe!" a Wojtus grzecznie sobie cycusia ssal, nawet jak nago leżał to nie płakał tylko zaczął krzyczeć dopiero jak położyła go na ZIMNA wagę...ja tez bym zaczęła wtedy krzyczeć :D ta lekarka chyba była ogólnie niezadowolona z naszego pojawienia się że jej nawet płacz małego działał na nerwy ^^

Myla masakra...ja to bym tam japke wydarla...szczęście że Małej nic się nie stało bo mogło być gorzej...a sposób na forum fajny :D

Vesunna fajna fotka :) my tez mamy mieć fotke w dzisiejszej GW ;)

Sataga jak malutka ?
 
Jezu Myla dopiero doczytałam o grochówce!! Całe szczęście, ze sie młodej nic nie stało ja pitole!!!

Zostalam wykopana z domu na samotny spacer pod groźba awantury hehe. Tak mi sie nie chciało ale poszłam. Mloda ryczała 2h az jej mm zrobiłam, zjadła 120ml i zasnęła...a nawet 3h od cycka nie minęło. Ona jest żarłoczna.

Ja zgrzeszyłam bo zabrałam dziewczynki do McD i na lody. Ogolnie mówiłam sobie, ze nie dam dziecku nic a dzis sie liczyło szybko łatwo i wygodnie..
 
A no właśnie bo ja też rodziłam w św Zofii. Ale ja rodzilam w piątek a w niedzielę wyszliśmy, więc nie załapaliśmy się na sesję zdjęciową...
 
Ja tez kupilam fotki portretowe małego i fotki z wagi :) nawet nie wiedziałam że mu robili fotke jak leżał na wadze zaraz po urodzeniu ;)
 
O kurcze Myla ja to bym odrazu cos powiedziala. Bylo tam miejsce do gry w pilke? Bo jal tak to ok. Dzieciaki tez nie przewidza gdzie poleci. Ale jak nie to bym opitolila rodzicow. Albo przynajmniej glosno skomentowala.

Moj tez byl w gazecie.

Ja troche zrzucilam ale po tyg cwiczen jakos nie mam kiedy. Z jedzeniem sie pilnuje ale nie tak ze zero slidyczy, boje sie potem jojo wiec wole spokojniej.
 
Vesuna jak Ty to robisz że Ci lecą te kilogramy? Serio same słodycze odstawilas? Kurczę u mnie dwa miesiące od porodu i nic waga stoi w miejscu. Jutro idę na siłownie i czasem cos sie tam ruszam, słodyczy wcale nie jem i chyba w ogole nie jestem żarłoczna ? Jak sie karmi to nie mozna sie podchudzać?

Ja też dzis jadłam truskawki i zobaczymy ? Choć dzis cos grymasił z brzuszkiem po południu

A conmyslicie o zajęciach fitness z dziećmi ?
 
reklama
Do góry