reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Anemonne ale ja jadłam bardzo dużo słodyczy i w ciazy i teraz więc dla mojego organizmu to musi być odmiana. Codziennie jakieś ciacho paczka, czy kremowke, czekolady, wafelki, milky waye, do tego slodzilam herbatę.
Aneczka rozczulajace słowa córeczki :-)
Pat jakas nienormalna ta lekarka. W jakim to szpitalu?
Dziś mam czas pisać bo mała cały czas śpi. Nawet usypiac jej nie muszę. Boję się trochę nocy jak to będzie :-)
 
Myla dobrze ze nic sie nie stało i nie było poparzenia u małej [emoji4]

Aneczka nie wiem skąd ta energię mam , ale szczerze wyszystko mnie boli :( - mam na mysli mięśnie i gnaty [emoji13]

Na apce nie ma nas juz pod przyszłe mamy :(
Majówki sa jako pierwsze ...

Szukać musiałam nas [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Rozmasuj, a masz takie jakby grudki czy nie? Bo mi sie tak robi jak dlugo nie je i musze rozmasowac
Chyba mam zapalenie, miałam temper. 37.4C, każdy dotyk boli, a jak mleko zaczyna napływać przy karmieniu to chce mi pierś rozsadzić, przystawiam małą jak najczęściej, jak pójdzie spać, zrobie gorące okłady i popróbuje laktatorem podziałać. Robiłam okłady z tłuczonej kapusty, jeju boję się, że będzie z tego coś poważniejszego, modlę się, że może w nocy jakimś cudem zejdzie, wtedy mała chętniej i dłużej ciągnie
 
Dobry wieczór
Kurde Myla dobrze że wam się nic nie stało.
Myśmy były dzisiaj same na spacerze poszłam zobaczyć szefową w pracy a potem byłyśmy supermarkecie.
 
Asia a probowalas masowac?

Kurde probowalam dyktowac do telefonu ale mi raz po polsku a raz przekreca na angielski albo grecki i doopa:no:
 
Asia mi mówiła kobietka z poradni laktacyjnej ze w kapuście tak naprawdę chodzi o kształt. I równie,dobrze sprawdza,sie kazda inna forma okladow. I jeszcze jedno. Przystawiaj jamochlonke maka tak aby brodę lub nosek miała w kierunku bolącego miejsca. Wtedy masuje i ściąga pokarm. Lsktator tak nie zadziała.

Ide,spać.
 
Vesunna na Kopernika. Ale aż dziwne bo ten szpital ma dobre opinie. Ale nie na rękę im miesięczne dziecko..
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1432416204.995467.jpg

[emoji23][emoji23][emoji23]
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432416204.995467.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432416204.995467.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Do góry