reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

Dziewczyny, robilyscie może swoim maluchom morfologie krwi przed szczepieniem? Mamy termin na czwartek i tak się zastanawiam, przecież pediatra mi tylko małą zobaczy i powie czy kwalifikuje do szczepienia czy nie. A co, jeśli na pierwszy rzut oka nie widać po dziecku jakiejś choroby czy infekcji? Sama już nie wiem, nie chcę małej fundowac dodatkowego klucia ale z drugiej strony, lepiej dmuchać na zimne...

Szczepić będziemy 5w1 i nie pamiętam, są dwa rodzaje tej szczepionki czy tylko jeden? Mam mętlik w głowie :-(
 
reklama
Dobry
Weszlam tak jak zawsze z laptopa i nie bylo kwietniowek w przyszlych mamach:szok:

Doli nie spacerowke chce kupic ale nie skladana jak parasolke
wybiore chyba bebetto nico albo rainbow

tez dzisiaj jestem mega niewyspana
po raz pierwszy jak mala sie obudzila to nie wiedzialam co sie dzieje , no i pierwszy raz zrobila w nocy kupe i musialam ja przebrac i sie rozbudzila jak juz zasypiala znowu to dostala czkawke wiec musialam jej dac cyca zeby jej przeszlo a pozniej musialam znowu ja odbeknac i tak godzina w nocy zeszla :no:

Babydust u mnie to norma ze godz z glowy, teraz patrze przed karmieniem czy trzeba przebrac.



Lei mój mąż tez nie chce żebym schudła do wagi sprzed ciąży i łazi za mną i powtarza że teraz jestem idealna hahaha :)

Ciesz sie, nie musisz juz vhudnac i sie podobasz

A mi coś z piersią się zrobiło chyba jakiś zastój, niby pierś opróżniona i małą przystawiałam nawet kilka razy, ale cały jej bok mnie boli, straszny ból nie mogę ręką ruszać, żeby piersi nie poruszyć, mleko niby leci normalnie, nie wiem co robić


Rozmasuj, a masz takie jakby grudki czy nie? Bo mi sie tak robi jak dlugo nie je i musze rozmasowac
 
Lei - Emily tez juz nosze , ale nie duzo ...

A co do kamieni to pozniej fotki wstawię z przed i po :)
Dzis musze znowu kamienie i ziemie kupic .., nie styklo mi :(
 
Hej!
Szaj - 5 w 1 jest pentaxim albo infanrix hib (nie hexa, to jest 6 w 1). ale z tym infanrixem problemy z dostepnościa, więc nam dała pentaxim. we wtorek szczepimy, ael krwi nie pobieramy.
pat - jak tam dzisiaj?
sataga - to kciuki, zeby tak zostało! superdzielna jesteś!!!
Karina - podziwiam takich ludzi jak Ty! daj trochę energii:-)

moja Starsza lepiej dzisiaj, może się infekcja nie rozwinie.

Właśnie sie dowiedziałam, ze żona mojego brata ciotecznego miała w nocy operację, ciaża pozamaciczna, jeden jajowód usuniety:-( Pecha mają. pierwsze dziecko wpadkowe, ciąża bezproblemowa, a potem długo się starali i w wakacje poroniła, a teraz to, szczęście, że jeden jajowód został.

Doli - to bawcie się dobrze, należy Wam się!

Miłej soboty, Dziewczynki!
 
A my mieliśmy przygodę. Byliśmy na spacerze i w szkole był festyn,weszlysmy zobaczyć. jedna pani stała koło nas z grochówkami, nagle dzieci grające w piłkę kopnęły grochówke i dostałam prosto z gorących misek poparzyłam sobie nogę patrzy na małą a ona leżała na szczęście na brzuszku ina policzku miała kawałek rozgotowanego grochu zdjęłam to szybko policxek byl cały czerwone ja w grochu cala grochówka miałam we włosach na kurtce na nogawce na nogach ..masakra posmarowałam małej u koleżanki policzek maścią chłodzącą i na szczęście już zeszło ale myślałam że dzieciaki pozabijama raczej ich rodziców którzy zamiast opieprzyć ,zareagowali w sposób "franuś uważaj troszeczkę'
 
Haha Myla ja podobnie. Jak jestem sama w domu to gadam. Jest tego plus syn mnie slyszy i to dla niego dobre bo oslu****e sie ;).

Milia ja tez mam dostawke do wozka dla starszego i u nas sie sprawdza . Tylko ze moj ma 5 lat . A to dla niego taka atrakcja jakby;)

Ja tez mam 3 wozki;). Ten moj stokke , po Alanie 3w1 taka krowe co sie z gondoli robi spacerowke a nie wymienia jak w tych zwykłych - trzymam u tesciow bo jest super na spacery po lesie i jak Aylin espiro magic 3 - spacerowka. Stary model chyba rocznik 2009 ale bylam z niej bardzo zadowolona i cos czuje ze mlodszy tez w niej pojezdzi:).
Troche kola skrzypia. Ale to da sie nasmarowac . Mi odpowiada ze ma raczke pojedyncza a nie rogi i latwo sie ja prowadzi. Do tego jak Aylin pisze jest lekki, fajnie wyglada . No minusem jest ten kosz zakupowy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
O kurde Myla, dobrze że tak się skończyło a nie gorzej.
A Ciebie boli noga? Pozabijalabym te dzieci
Lei, Myla fajnie ze się podobacie po ciąży mezom. Az miło. Nie to co mój z tym Alem Bundy. Ale jest efekt ograniczenia cukru, spadł kolejny kilogram.
Moja Malina ma strasznie długie stopy, nie mieszczą jej się w śpioszki hehe. Ciuszek dobry na długość, ale same te skarpetki na dole za krotkie :-) chyba nie zostanie kopciuszkiem. Dziś w GW jej zdjęcie :-)
 

Załączniki

  • 1432392889519.jpg
    1432392889519.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 52
Do góry