reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Natasza to niezle, moja też sie obudziła o 3 i teraz o 7 dopiero ale wieczorem po kąpieli nie bardzo spała i jej zeszło późno
 
milia nasza tez spi w lozeczku od samego poczatku :) do tego sama w nim zasypia :) czasami tylko po glowce trzeba poglaskac
nigdy nie wymuszala spania ze mna a ze mocno trzeba ja pilnowac z odbekiwaniem wiec po karmieniu w lozku i tak trzeba wstac wiiec odkladanie do lozeczka ktory stoi metr dalej to rzaden problem :) a ja dzieki temu sie wysypiam lepiej
bo jak mala lezy obok mnie to kazde jej stekniecie slysze i glebszy oddech, a poza tym jak ja chce sie przekrecic na drugi bok czy cos to tez robie to mega wolno i uwaznie bo mala sie wybudza :(
takze lozeczko w naszym przypadku to dobro dla nas obu :)

dzisiaj moje dziecko zapomnialo o jedzeniu w nocy
o 19 zjadlo kolacje potem obudzila sie o polnocy a pozniej dopiero o 5 nad ranem
to cycki mnie obudzily po 6 i domagaly sie oproznienia - wiec laktatorem jechalam z rana juz :(
 
U nas zaczynają się kolki... Wczoraj bite 2,5h płaczu. Na próbę nie podałam espumisanu no i były efekty - dałam jej go później, wykapalismy i jak ręką odjal. Na razie będę jej dodawać kilkanaście kropel do popołudniowego karmienia dopóki nie wybiorę się do apteki po koperek - to prawda, że też pomaga na gazy?

Zrobiłam sobie wczoraj dyspenze - piłam wino i jadłam wszystko co zakazane, łącznie z napojami gazowanymi - czuje się bosko! Zaraz odciagne i wyleje mleko i ruszamy na nowo z karmieniem :-D
 
Szaj u nas koperek jest dodatkiem do kropelek. Sam rady nie dawał niestety. I trzeba go zalewać do polowy, zaparzac i dolewac wody bo tak zaparzony może być za mocny. Próbuj tez okłady cieple na brzuszek, u nas też pomagają :)

Ja zła matka odkladam mimo że mały woli spać z nami ale spanie z nim jest ciężkie bo ciągle na tym samym boku bo tylkiem się do niego nie odwroce... Ale i tak co noc ląduje w końcu w łóżku :p chociaż staram się go brać nad ranem dopiero
 
U nas spanie wyglada tak :)
 

Załączniki

  • 1431930977157.jpg
    1431930977157.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 55
Kuklaki, no to dobrze, że się udało, ale przesądy tam...

Moja teraz zasnęła na mnie, w łóżeczku nie chce leżeć, ale w nocy na szczęście nie ma z tym problemów.

Natasza, słodko :)
 
Szaj ja koper sama pije odkąd na początku mala się denerwowała na wieczor i teraz spokojna

Milia u nas też kupki takie polplynne

Ja chyba też zła matka moja też w lozeczku, zasypia często na brzuchu u mnie lub mojego ale potem do lozeczka ;) a czasem to sama z siebie zasypia w lozeczku lub u nas na łóżku ale nie ze przytulona :)

Sataga oby było już tylko lepiej
 
reklama
Moja zasupia przeważnie na cycku albo przy odbeknieciu i potem ją odkładam gdzie chce.
Kurde Sataga oby w końcu znaleźli co małej dolega

Natasza ale bloziutko śpicie my to odległość szkolna.żebym nie przygniotła tyle ze my tylko 2 w łóżku

Szaj no to se poszalałaś wczoraj

Milia to z nią drzemiesz jak na tobie zaśnie?
Na mnie w sobote zasneła po południu w salonie to ja tez usnełam i chyba ponad godzine spałyśmy tak.
 
Do góry