reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja tam gacie obciskajace zakladalam jak tylko wyleczylam hemodupki ;) i jestem zadowolona z wygladu mojego brzucha
wyglada jak przed ciaza - znaczy nie idealnie bo wczesniej wcale dobrze nie bylo ale nie mam przynajmniej zwisajacego flaka :) i ani jednego rozstepa na brzuchu
na udach mam za to straszne ale sa z tylu wiec nie widze tylko czuje pod palcami :/

Basia wazy juz 4660gr od najnizszej wagi przybrala 1110gr :)
 
reklama
Babydust piękna waga :):) 4 kg przrkroczone :)

Ja bez gaci obciskujacych,bo jak założę ciasniejsze to boli mnie...

Natasza my też musimy chodzić nie ma mowy o siedzeniu ale może to lepiej :)

Ja karmię na śpiocha bo już 3.5 godz było i mleczarnia pęka i efekt taki ze śpi zamiast jeść hehe
 
Ja brzuch stracilam jak tylko mały wyskoczył to patrzę a brzucha nie ma xd i dwa dni miałam tylko galaretowaty brzuch a później już nic. Tylko mięśnie muszę wzmocnić :D
 
Natasza już musiałam... Zeżarł conieco ale jak trzeba bardziej pociagnac to mu się nie chce hehe :p


Popołudniu jadę po kwiaty na balkon :)
A jutro starszak wraca!! :D
 
Pat bo tu jeden szpital na cale wojewodztwo :/ i moja lekarka - ta do ktorej bylam przypisana podczas ciazy a nawet nie wiem jak wyglada jest na jakims urlopie. Wiec najprawdopodobniej ten lekarz ktory byl przy porodzie (o zgrozo jaki przystojny i mlody!) bedzie robil mi ten zabieg. Chyba sie ze wstydu spale :))
Najgorsze ze nie wiem kiedy to bedzie i wakacji nie moge zaplanowac :/// no nic poczekam 2tyg i bede do nich dzwonic.

Babydust ladnie przybiera :)

Ja tez sie ucieszylam bo mloda okolo 185g tygodniowo.
 
A to lipa...juz byś miała z głowy...
Jak ja raz przed porodem byłam ba ktg i był taki młody przystojniak to tez mi glupio było się rozkraczyc tym bardziej że on tak ze mną rozmawiał że hoho xd modlilam się żeby nie był przy moim porodzie :D
 
laski to co wy na to, że u mnie był mój lekarz ze stazysta jakimś czy kto to był ktoś kogo uczył i ten młody mi robił tam chyba to i owo a ja z rozkraczonym dołem haha :p nic nie widziałam i dobrze, że moja mina nie była zachęcajaca podczas cięcia :-D

kuźwa chyba mi się zastój zrobił w cycku ani tego laktatorem wyciągnąć ani nic cholera jasna, a młody malenia, żeby bardziej possać grrrrrrrrrrr... poczekam na kolejne karmienie i zobaczymy :/
 
Ja to nie mowie o kurzu, mam stolik pod tv i ten salonowy z czarnego szkla, porazka, wytrze kurz a za 10min znowu to samo, jeszcze latem jak okno otwarte to juz wogole masakra.

Ja wczoraj to 3 paczki z czekolada zjadlam:zawstydzona/y: W tej ciazy sie nauczylam tyle slodkiego jesc:no: to sie musi skonczyc.

Doli te slodycze to na pocieszenie ze ciuchow nie kupilas:-D

Lei niezle sniadanie:szok:

Babydust ale rosnie, ponad 4kg. ho ho. Moja w 3 dni 200g:eek:
 
reklama
Doli, fajnie, że Mati wracał, pewnie się stęsknił już za Wami :-)

Nasza domowa waga pokazuje, że Małgosia waży dziś 4300g, tylko że w ubrankach i w pieluszce, to ok. 4 kg chyba ma bez tego wszystkiego. A 2,5 tygodnia temu ważyła 3300g bez niczego, nie za dużo przybiera?
 
Do góry