reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

a my chyba mamy ten sławny pierwszy kryzys laktacyjny ( poczytałam o tym i fakt pierwszy ok 3 tyg, drugi ok 6 .. )
mały zjada cycki a potem musi dowalić mlekiem mm albo moim :/ więc ruszyłam z laktatorem pomiędzy karmieniami żeby pobudzić to i owo..
 
reklama
no to Myla odetchnęłaś :-) gratki
ja z pierwszą to nawet naleśniki robiłam karmiąc:-D ale ona non stop na cycku wisiała, więc się musiałam jakos zorganizowac
 
Dzień dobry,

W końcu mój mały głodomorek poszedł spać (nie spała od 9.00 i myślałam że się pochlastam)
W nocy jakoś idzie - budzi się 2 razy obs..ana po pachy i ciumka przez godzinę.
Wczoraj ryczała cały dzień. Sfrustrowana byłam strasznie. Dobrze ze M zajął się dzieckiem bo inaczej bym chyba oszalała.
U mnie też chyba ten słynny kryzys laktacyjny. Mała ciągnie z cyców do opróżnienia i ciągle głodna. Próbuję dociągnąć coś laktatorem i napoić z butelki ale przecież z pustego nic się nie naleje. No masakra jakaś. Jak śpi w dzień to jest czas żeby mleko się wyprodukowało a ona oczy jak 5 zł i ani myśli spać tylko płacze żeby do cyca przystawić a jak przystawię to ciumka bo przecież wszystko wydojone.. masakra jakaś.
Mam nadzieję że zacznie normalnie w dzień przysypiać bo inaczej czeka mnie dokarmianie a miałam ambitny plan być tylko na kp.

Doli ale sen. Myślałam że zadławię się herbata :D

Myla no Ty sławna jesteś. W końcu nasza matka to i dziewczyny z innych miesięcy czują respekt ;)

Przepraszam ze do wszystkich się nie odniosę ale nie pamiętam co która pisała a musze się śpieszyć bo mój ssak zaraz się wybudzi i nici z odpisywania...
 
Doli o matko współczuje!! Przy małym dziecku to tragedia. A może spróbuj wyłączyć i włączyć ponownie. Czasami pomaga. Nie znam się na pralkach ale spróbować nie zaszkodzi.
 
Margo od 9 pierze franca
to już 4 program jaki uruchamiam
nie odwirowuje i nie wypłukuje
bo się spitolilła ta pompa odprowadzająca...

co tam przy dziecku małym! starszy zużywa tyle ubrań że to szok!!! :/ :/ :/
 
Doli, na gwarancji chociaż? dzwoń szybko do serwisu albo do jakiegoś fachmana, żeby Ci jeszcze w tym tygodniu naprawili, bo skrócony tydzień pracy, ja u siebie 4 dni czekałam, tyle zleceń maja...
 
Myla super ze mala przybrala na wadze..;-)

Doli o matko współczuje! i co teraz?;-)

Szaj ja wole bawarke niz inke...;-)


Mam pytanie podajecie maluszkom jakas herbatke czy wode do picia?

Moje maluszki maja dzis miesiac :tak: my wlasnie na spacerku... piekna pogoda i cieplo

A ja ide na impreze z pracy w czwartek i juz sie doczekac nie moge...
 
reklama
Myla no to mozesz odetchnac jak z waga ok ;)

Doli wspolczuje, ja bez pralki teraz bym sie chyba zalamala, i o za sprawa malej, ona codzien ostatnio paskudzi recznik, bo tuz po kapieli musi cos z dupki jej poleciec... a ciuszki tez co chwila, a to gdzies z pieluchy poleci bokiem, a to sie uleje i pranie co chwila, a jeszcze nasze dochodza rzeczy, moj po dwoch dniach pracy przynosi fartuch do prania, i na dwa dni pozniej musi miec wyprane

Olusia, zazdroszcze, tez bym sie wyrwala na jakas impreze :) ja swojej nie daje zadnej herbatki ani nic
 
Do góry