reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Myla mija też je z 10 albo 15 min. z jednego i śpi. Żadko żeby dłużej jadła. Dzisiaj na leżąco karmiłam i od razu spałyśmy.
 
reklama
Hej. Wczoraj tak mnie wymordowalo jak nigdy. Masakra. I jeszcze jamochlon u cyca.

Nie wiem ktora napisała ze u mnie co chwile cos. Najpierw się oburzylam ale po krótkiej analizie stwierdzam ze ostatnio to prawda. Kurde ja do lekarzy chodzę raz na,3 lata. T. Częściej po receptę. Ale tez nie choruje. A teraz jajas kumulacja... Wszystkich polozylo.

Dziewczyny jak nakarmię mala (15 minut z jednego je - w zależności iż apetytu czasem kończy na jednym a czasem ciumcia drugiego - ok 10 minut) to porozsylam wam maile z tajnym nagraniem:)
 
dzien dobry
u nas znowu cycowanie w nocy co 2 godz - ona zasypia w nocy na amen i nie zjada wszystkiego ale potem puszcza cyca i za nic nie wezmie go spowrotem do buzi a rozbudzic ja bez zmiany pieluszki nie da sie , smeranie po policzku, stopkach czy pleckach nie dziala :/

Myla no prosze jaka slawa :) ale fakt smoczy jad jest swietnym tekstem haha haha
nasza mala jak aktywnie je to wystarcza jej 7-10 min jak przysypia pomiedzy polknieciami to i 20 min potrafi siedziec na cycku az jej zabiore :/

Doli jaki sen ;D

Szaj te co sciagaja tyle mysle ze nie karmia regularnie piersia tylko swoim mlekiem ale butelka , nie wiem czy daloby rade tyle sciagnac pomiedzy karmieniami nawet jesli dziecko by jadlo co 3-4 h

teraz od 7 nie spi - zaraz sie mega rykiem pewnie skonczy ze zmeczenia :/
 
Ostatnia edycja:
Aneczka mleko skondensowane :D hehe
My się karmimy właśnie
Musiałam odstawic kapturki bo jadł 20 min, mleko leci a cycki dziwnie pełne, no bo źle ssal.. Bez tego 5-10 min i cycki oproźnione , mleko nie leci po brodzie tylko do buźki :p
Boli jak cholera.. Zęby będę miała do wymiany chyba ,od tego zagryzania...
Ja też cierpie, sutki obolałe, ale mała za chiny nie chce z kapturków ciągnąć, mam dwa rodzaje i żadne jej nie pasują. Jak czuje sztuczne tworzywo to pluje jakbym ją otruć chciała. Ale robie okłady z maści, zresztą odkąd jest mleko w cycusiach to nie jest najgorzej, byle tylko dobrze złapała.



Dobry :)
Doli moze fiutek lepszy niz czop :p
Spaccccc chce :(
Mam nadzieje ze Kubus usnie szybko teraz ..
W nocy wstał o 1 a spac szedł po 4 ...

Ja też padam. Mała do 2 spała, a potem karmienie, przebieranie, i chyba brzuch ją bolał, bo nie mogłam jej uspać i płakała, dawałam cyca, i bujałam, a ona usypiała, ale zaraz budziła się z płaczem.:'(
U nas pewno położna dziś przyjdzie, ale pieprze nie sprzątam ide spać:-(
Ma być tak cieplutko, myślę, że popołudniu wystawię małą na chwilkę na dwór, chyba już mogę?

Katla trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie. Chyba, że dzidzi czeka, żeby kwietniówki zamknąć 30.04.:-D
 
Witam się i ja :-)
Aylin – dzięki!!! :-)Będę dziś próbować, bo wczoraj znowu masakra – kąpany o 19, zasnął o 21 na pól godz i potem walczyliśmy do 23. szum suszarki z youtuba cały czas chodził i nic, może to pomoże



Współczuje Wam tych bolących sutków, u mnie całkiem ok, smaruje bepanthenem i to wystarcza.


Doli – to się nazywa sen :-)


Myla, Pat , Milia, asiatipl– współczuje nocki, odeśpijcie w dzień!


Myla – mój ssie ok 10 min, ale córka jadła około pół godziny i miałam wrażenie, ze cały czas je, a nie się bawi


Doli – niestety, codzienność... wprawicie się i będzie lepiej. My mamy jeszcze psa do obrobienia ;-)



ostatni dzień ładnej pogody, jutro mają być burze i ochłodzenie.:no:



Ja też głodna, ale staram się opanować, bo mam cały czas 5 kg na plusie i od 2 tygodni waga stoi w miejscu. przytyłam 11,5kg, po powrocie ze szpitala miałam 7+, czyli tylko 4,5kg zeszło, lipa jakaś :-(



miłego dnia!
 
reklama
Do góry