reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Minus karmienia mm, to że jedną ręką trzymam dziecko, a drugą butelkę ;)

Myla, super, że mała ładnie przybiera :)
możesz butelkę trzymać broda tylko wtedy z.dołu na ekran patrzeć.

o bożenko pralka mi się zepsułaaaaaaaaaaaaaa
masakra!! w trakcie prania w dodatku!!!!!!!
kosz pełny
:shocked2::shocked2::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::growl::growl::growl:
A co się z nią stało? Moja ju nie raz robiła chece ze niby zepsuta a nadal dziala


Moja znowu po niecałej godzinie spaceru wniosła alarm i biegiem z rynkiem do domu :(
No.kurze co jej jest ostatnio. Jadła 1.5 h najadla się na bank a tu chwilowy sen na spacerze i zadyma
 
Ostatnia edycja:
reklama
Doli współczuje, mi sie piekarnik zepsuł jeszcze przed porodem i dalej czekam na naprawe, na szczescie jeszcze do 10.05 gwarancja.
Moja dzisiaj je nonstop że aż jej się ulewa ale dalej cycka szuka
 
milia cos Ty...6 lat ma.. ale było ok i nagle dupa :( mąż będzie probował naprawić a jak nie to zadzwoni na assistance..

aga no ja się zalamalam :p moj się tak nie świni hehe :p za to starszak nadrabia :p

Olusia fajnie z tą imprezką :-)) też bym poszła..hehe no w sumie idę za tydz do fryzjera, całe 2-3 godz tylko moje ;-)


Myla wiesniara jedna nie wiruje i nie odpompowuje wodę, wyskakuje błąd na każdym programie i nie idzie dalej.. mój Hubi chyba bierze przykład z Twojej..jadł o 14.25 i teraz o 15.50 :/ oczywiście 1 karmienie skończyłam o 15.15 :/ cycki mam zmasakrowane..

Kuklaki nawet bym zmywarkę przebolała ale pralka to pralka..buuuuu ;(
 
Doli współczuje z tą pralką :-/ o zgrozo!!

Mój je 8-12 minut i przysypia b.ciężko go wybudzić nie chce więcej cycka a po 2h jest głodny i od nowa ..tylko w lewym mało mleka :-/ :(

Ja się dowiem dopiero w środę ile mały waży po ponad 3 tyg od szpitalnegp wazenia

U mnie chyba jeszcze hormony górą bo nie w głowie mi wyjścia i imprezy ;)
 
Myla, czasem tak próbuję, ale jak mała się wierci przy jedzeniu, to butelka wypada jej z ust, mleko wylewa się na buzię, tragedia, aż mam wyrzuty sumienia :-D

Doli, kolejny plus dla Twojego męża, że będzie próbował sam naprawić pralkę :-) Na mojego nie mogę nic złego powiedzieć, ale za naprawy sprzętów się nie bierze.
 
milia mój to żaden fachowiec ale znalazłam opis tego błędu i to częste dosyc i można samemu to zrobić jak się uda a jak sie nie uda to lipa ;/

kurcze zaczynam nie wierzyć w to, że jestem w stanie wykarmić małego
z tych cycków nic nie leci albo on ssać nie umie, bo ryczy i wciąga z butelki pięknie :/ a cycki flaki ..:nerd::nerd:
 
natasza ja tez w sr mam położną i ważenie... oj ciekawa jestem ile teraz :/

Twój to pośpi 2 godz a mój nie dość, że cała zabawa trwa z 40 minut to jeszcze ryczy o żarło :crazy: ale jak doje to i 4 godz śpi.. szkoda tylko, że nie moje :/
 
No powiedzmy że pośpi :) bo ostatnio zaczyna mnie terroryzować i to coraz bardziej...
Doli też mam właśnie ten dylemat ze w cyckach mało mleka i że mały się nie najada :-/ wczoraj mu dałam mm to wciągnoł 60ml i cycka..wydaje mi się ze prawie miesięczne dziecko powinno mieć dluższe przerwy niż 2h chociaz czasem zdaza mu się mieć dłuższe nawet i do 3.5-4 h ale to sporadycznie.. A czasem je co godzinę...
 
Doli no to oby sie udalo szybko pralke naprawic ;)

a ja w srode mam wizyte u pediatry ;-)

Natasza, moja zaraz miesiac i z tymi przerwami to ma roznie, czasem po dwoch godzinach sie z drzemki wybudzi i glodna czasem jak aktywna akurat to zje po obudzeniu, polezy z godzine poltora, doje i dopiero znow spac ale czasem najczesciej w nocy potrafi mi 5 godzin przespac i dopiero sie obudzic
 
reklama
Do góry