reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Aylin to ja pisalam :zawstydzona/y: ale nie oburzaj sie, zreszta nie napisalam tego zlosliwie, wspolczuje bo ostatnio co chwile jakies chorobska zbieraja sie u Ciebie, ale czasem niestety tak jest, mam nadzieje ze jak najszybciej to minie ;)

Doli ja tam jedna reke zawsze mam wolna ;)

Moja odpukac ostatnio ladnie zasypia wieczorem, hmm zauwazylam tez ze jak sie z nia pod wieczor tak kolo 18. przejde na spacer to chyba potem jej latwiej zasnac i spokojniejsza w nocy jest

U mnie juz dzis po poludniu maja byc burze chyba...:angry:
dlatego zamierzam sie do poludnia chociaz na spacer wybrac, tylko narazie cos moje dziecko sie nie budzi, juz 3godz spi, a jadla wpol do 8. :szok:
 
ja tez nie zauwazylam zeby po porodzie cos dodatkowego mi schodzilo :( pewnie mam tyle kg ile mialam zaraz po porodzie :(
ale tez te biszkopty wzielam sobie do serca i mam je w wozku na podjadanie podczas spacerow :D
Lei bedziesz winna naszych dodatkowych kg

zaraz wlasnie z mala pojde na spacer bo juz z daleka ciemne chmury widze wiec pozniej pewnie lunie :(
 
Bry :)

Ale naskrobane :O

Myla super ze z waga sie ruszylo!

Doli poplakalam sie ze smiechu o fiutku :))

Wspolczuje nocek. U nas byla walka do 23 a potem bloga cisza i 2 pobudki na jedzonko :) ja tego nie rozumiem. Moja mloda na noc walczy i nie chce zasnac w lozeczku. A po karmieniu nocnym nawet jak sie obudzi to odkladam i usypia w ciagu kilku minut. I zrozum tu dziecko :p

Nie wiem co jeszcze komu. Uciekam do ksiazek poki mlodziez spi ;)
 
Cycki mi chce rozsadzic, a małej chyba spodobało się słonko na tarasie i śpi juz 4 godzinę :p. Nie mam serca jej budzić, jakoś przecierpie... ;-)
 
reklama
Do góry