reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
la Novak;11009759]Weszlam się wyzalic bo zaraz mnie szlag trafi... Ok. Godz 20.30 do Arka przyszli koledzy praktycznie bez zapowiedzi (zadzwonił i ze za 10min będą) no ok niech spadną na piwo,w końcu długo się nie widzieli bo ci kilka dni temu z Holandii wrócili no i Arek jutro ma urodziny ...ale do cholery oni chyba nie wyjda ,bynajmniej nic na to nie wskazuje!!!ja leże u dzieciaków w pokoju ( ich nie ma) i mnie aż trzęsienia z nerwów...i jeszcze dra te pyski jakby nie mogli ciszej gadać...:angry:[/QUOTE]
Ja zapewne siadlabym na Twoim miejscu przy mezu i zasypialabym na siedzaco moze by sie zmyli a jak nie to ja bym sie odezwala zeby byli ciszej

Hej dziewczyny:) sporo już Was poczytałam i postanowiłam dołączyć. Powiedzcie czy tez chce wam sie wieczorem tak szybko i bardzo spać? Ja max o 23/24 padam i podobno zasypiam w pół minuty.

Ja ogolnie to po 21 lub 22 ide ale mam drzemke w ciagu dnia :)

Co do plesniowych nie wiem nigdy w zyciu nie probowalam i nie chce na sam widok takich serow mnie odrzuca

PrzytulanKi hmmm mialam zakaz jak te plamienia teraz nie moglam wytrzymac i teraz bardzo delikatnie na boku.. moj tez chetny przed ciaza dzien w dzien i dwa razy na dzien i mnie moj strasznie pociaga strach robi swoje albo bol brzucha wiec stopujemy

Ratujcie boli mnie gardlo i to strasznie nie moge przelykac sliny nawet
 
hej

chciałam zostawić syna w domu bo leje, wieje jak nie wiem, a ten, że woli iść do przedszkola... no cóż. to mam wolne :-D
dzisiaj się ważyłam i dalej nic nie przybrałam , cieszę sie ale jednocześnie zaczynam obawiać, czy wszystko ok...

Karina będę spokojna dopiero po wizycie ;-) jakos ten 1 trymestr jest okropny

Szaj ja bym odpuścila, to tylko kilka mcy a po co się stresowac potem , tak samo jak suszi ja lubię bardzo zjadłabym tonę no ale sorry poczekac muszę ;-)

Ann musimy wtrwać :-D ja nieśmiało mogę powiedziec, że jest minimalniej lepiej, ale na głos boję się powiedzieć :-D

Tabasia dalej ? ;/ kurka.. wiem, że na pawia jest dobre wypicie szklanki z łyżka soli :p w sensie, żeby zwymiotować, ale nie wiem czy byś tego chciała

Lei przytulam :*

Asiulka płukaj ziołowymi płukankami - z szałwią, wodą z solą, wodą z wodą utlenioną, wypij mleko z czosnkiem i miodem
 
Asiulka ten *spam* jest super ale na 2 dni starcza masakra jakaś :/ szkoda, że czosnek nie bo bardzo pomaga, no i ja brałam chlorchinaldin na początku bo można ale to jakbys chciaal to skonsultuj z lekarzem dla pewności, mi pomógł bardzo a miałam duże zapalenie gardła i jamy ustnej
 
Asiulka wspolczuje!!! Ja sie niezle nacierpialam z gardlem miesiac temu :(

Wlasnie czekam na *spam* z pl. Naprawde na tak krotko wystarcza??

Mila, Doliores teraz mam tylko wieczorami tak... ale wczoraj to juz byla tragedia. Niestety sprowokowanie wymiotow nie wchodzi w gre :/

U mnie rozkreca sie rwa kulszowa.
Przytulanek ni mo ze wzgledu na wymaz i bakterie. Czekam do soboty. Wtedy przeziernosc i wymaz. Moze bedzie cos lepiej. W pierwszej ciazy od 4msc mielismy zakaz bo lozysko bylo bardzo nisko i raz zaczelo sie minimalnie odklejac. Zobaczylam wtedy taka mini niteczke zywej krwi. M dal rade choc on baaardzo lubi :p
Ja w pracy. Nienawidze poniedzialkow!!!!!!!!!
 
Tabsia serio :/ każą pić 3x15 ml a butelka ma chyba ze 115 ml ;/ ale jest super, tylko smak masakra ;D już na prenatalne idziesz? super!! ja jeszcze 3 tyg :p

ja mam mega dużo energii posprzatałam, robię zupę dyniową, nic nie boli no super :D
 
Doliores no to strasznie szybko to zejdzie. Butelka zejdzie faktycznie w 3 dni :///// ale wiesz ja moze bede pic 2x10ml to na tydzien wystarczy ;) i na pewni cos pomoze...
No wreszcie w sobote. Dla mnie to wieki. 6 tyg minelo od pierwszego usg. Ale nie powiem stresuje sie cholernie. I pewnue znowu z 200e wyleci z portfela :(
 
reklama
Hej mamusie. Dziś nadrabiam bo wczoraj po powrocie przespalam cały dzień. Tak więc podziwiam wytrwałość do 24 bo ja w każdej wolnej chwili bym spała.
Co do przytulanka to ochotę mamy oboje. Tym bardziej ze robiliśmy to praktycznie codzień więc tęsknimy za tym Ale cóż po tym plamieniu nie chcemy ryzykować. Ale umilamy sobie czas pieszczotami... Oczywiście kiedy nie dopadnie mnie spanie... I mam siły Ale mąż wyrozumiały bo dobro dziecka najważniejsze.
 
Do góry