reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja z moimi mdlosciami czestymi kontaktami z porcelana zlym samopoczuciem i wiecznym zmeczeniem o przytulaniu nawet nie snie. Zreszta gin kazala sie wstrzymac. W pierwszej M sie bal ze cos zrobi maluchowi i tez bylo roznie teraz dopoki nie bylo zakazu i czulam sie normalnie nie bal sie. A teraz poczekam az bede miala wiecej sily. Dopiero co zrobilam mlodemu gofry na siedzaco caly czas i z bolem brzucha juz w lozku :/ mam nadzieje ze nospa szybko pomoze.
 
reklama
Anemonne hej, o 23? moje marzenie, ja do 21.30 jak dotrwam to sukces :sorry2:

Karina minęło,dżizas..to byly chyba jelita :baffled: w ogóle jakiś dramat, bo moj organizm wybral sobie codziennie godz 5 rano na "dwojeczke" serio :angry::baffled::-D reszta brzucha boli już normalniej, bez mocnego ucisku czyli ciążowo miejmy nadzieje

marela :/ :/ u mnie tak samo, zauwazyłam,że im wiecej leże tym mniej siły :/
 
Olusia - jak poszło?

Anemonne - witaj :-). Tez bardzo wcześnie jestem zmęczona i przybyciem. Dawniej normą było chodzenie spać po północy, a teraz 21-22 mam dość i marze tylko o łóżku...

Wrócę jeszcze do tematu oscypkow na chwile - czy obróbka termiczna (w domyśle grill) coś pomoże? Nosi mnie niesamowicie na oscypka z grilla...
 
Ostatnia edycja:
Jeśli mówicie że nie jest źle to dobrze... Przyznam że jestem totalnie zielona i wszystko jest dla mnie nowe i dziwne... Zaraz za to zamierzam obejrzeć meczyk :)
 
A z tymi serami o ogólnie surowymi rzeczami to czytałam że listerią może sie zarazić każdy ostre zatrucie szpital itp.:( wiec nawet bez ciąży jak się zje zakażony ser czy sushi to będzie nieciekawie. Wiem że programom nie powinnam ufać ale wczoraj oglądałam Bosacką w ciąży "o matko" i też rozwiewalq trochę tę kwestię że każdy jest rak samo zagrożony :)
 
Anemonne u mnie już meczyk leci :-)
Doli masz rację. Ja przelezalam dziś cały dzień i jakoś wcale lepiej się nie czuje, za oknem deszcz, zimno dziś było, nawet obiad zamówiliśmy nie miałam siły nic gotować :-(
Może dlatego że.wczoraj nie mogłam spać i zasnęłam po 4 rano :-S
 
Anemonne witaj :)

Liste uzupelnie jsk sie z kompa zaloguje.

Mam takie mdlosci ze az dreszczy dostalam :( a nie moge jakos pawia puscuc. Bleeeeeeee :/

Sorry ze zadnej nie odpisuje ale naprawde nie mam weny a jutro do pracy...
 
Ojejku ale miałam dzien straszny...migrena na maxa i wymioty, rano udało mi sie zjeść bułkę i to wszystko. Przed 19 wzięłam paracetamol bo wyłam z bólu...
 
reklama
Tabasia, Lei wspolczuje :( ja tez dzis okropnie sie czulam.

Anemonne witaj :)

Olusia, ja wlasnie narzekalam, ze mam objawy i tez juz mam dosc. a Ty to juz w ogole masakra z blizniakami. mysle ze nie musisz sie martwic o dzieciaczki, bo one sobie wezma od Ciebie wszystko czego potrzebuja. tylko Ty biedulo mozesz miec potem problemy ze zdrowiem. tak wiec trzymaj sie i staraj cos w siebie wcisnac zawsze. a jak wizyta w szpitalu?

u nas z seksikiem roznie. ja nawet i mam ochote ale nie mam sily. a maz to zawsze w gotowosci :) w pierwszej ciazy, to marnie bylo, bo ja mialam co rusz jakies infekcje, a moj to zaczal sie bac jak juz brzuch mi urosl. tak wiec kiepsko bylo. uciekam spac bo paaaaadaaaam :/

dobranoc!
 
Do góry