reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kfisi gratuluje :) :)

To jeszcze 2 mamuski do rozpakowania. Szybko poszlo!!

Szaj moja miala 5 dni jak wyszlam na spacer a lalo i wialo. I zyje :D wczoraj caly dzien w ogrodzie bez czapki bo cieplo. Boze jakby to t zobaczyla :O :))

Margo masakra z tymi radami. Wcale Ci sie nie dziwie ze masz dosc. Ja jedna na odleflosc uslyszala i wybuchnelam do m. A tu jeszcze hormony...

Anulka ja mojego w nocy nie budze bo rano do pracy. Za to w weekend on walczy a ja spie w osobnym pokoju.
 
reklama
Ja tam budze mojego mimo ze rano do pracy ale ja to zolza :p
ale jakbym miala takie nocki zawsze jak dzisiaj to tez mialabym kryzys :( dzisiaj co 2 godziny cycala (choch zawsze w nocy co 3-3,5h jadla) + do tego marudzenie w przerwie ale jak o 4 sie obudzila na dobre to mialam juz dosc :( o 5 wyladowala z mezem w drugim pokoju dzieki czemu do 7,30 moglam spokojnie odespac choc troche

Margo podziwiam cie za cierpliwosc mnie na bank by sie skonczyla

Kifsi gratuluje maluszka
 
Ostatnia edycja:
Ehh te rady ha się ich naslucham od mojej mamy

Dziewczyny moja też coś wczoraj i w nocy wydziwia obok 2 godz glodna niby, mam nadzieję ze to chwilowe...
 
To ja też słyszę te rady nie dość ze w domu od teściowej to jeszcze moja siostra wczoraj do mnie rano pisze smsa :weź mała na pole. W południe dzwoni do mnie: masz ja na polu. Ona mieszka odemnie kilometr ale u mnie tak wczoraj wiało ze pościel mi z balkonu zawialo a pranie zawinelo się wokół sznurka. Nie chciałam jej brać na taką pogodę. Ale oczywiście każdy wie lepiej od matki.

U mnie dzisiaj samopoczucie dużo lepsze. Mała spala ładnie, pobudka tylko dwa razy. Dzisiaj M z nią siedział rano a ja się pomalowalam. Masakra czuje się sto razy lepiej. Później jedziemy do moich dziadków i na zakupy. Jak ja się cieszę :D
 
Kuklaki,
właśnie tak robię. Ale zauważyłam, że ona tak lubi na raty.. ;) Przynajmniej w nocy ładnie śpi.

A co myślicie o piciu szałwii przez krótki okres, dla uspokojenia laktacji?
 
Aga może rosną??? Te skoki rozw. Jest taki wykres skoków rozw. W 1 roku życia, z pierwszym mi się sprawdziło w 100% wszystko

Kuklaki mój tak robi, wypluwa a jak go odłożę to zaraz ryczy i szuka, dostawie i je :/ a w trakcie karmienia mogę nim manewrowac jak lalka bo tak śpi :p oby to chwilowe...

Dałam mu po karmieniu mm to 50 ml zjadł i śpi :)

Anulka oooo jaka Ty światowa :D

Asiawro szałwia hamuje.. Więc ostrożnie... Może lepsze zimne okłady po??
 
O tej szałwii myślałam w ostateczności.. ;) Ale chyba wszystko wraca do normy. Wcześniej to miałam chwile załamania, bo cycki były twarde, jakby wypełnione betonem i bardzo bolały. Nie spodziewałam się, że ten sławny nawał tak potrafi dać w kość ;)
 
reklama
Do góry