reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Asia wro ja mam co chwile takie grudy w cyckach :( twarde i bolą przy dotyku, co mi się udało pozbyć to zaraz w Nowym miejscu :/

Anulka no my po wizycie położonej na spacer uhuhu :) jest mega ciepło...

A starszak chyba zaczyna być chory, bo kaszle :/
 
reklama
hmm Doli do tej pory cos o tym slyszalam ale nie czytalam, tak teraz patrze na necie o tych skokach rozwojowych to jest ze to % tydzien a moja w sumie jutro 4 zacznie dopiero, ale moze to sie zbliza po prostu... :confused: no nie wiem

A mam pytanie uzywa, badz uzywala ktoras z was pas poporodowy ? bo nie wiem czy warto, zeby brzuszek lepiej sie sciagnal, i czy to w ogole nie za pozno jak od porodu mi minelo 3 tygodnie
 
ja mialam takie twarde cycki przez tydzien, od polowy pierwszego do polowy drugiego tygodnia i potem przeszlo. teraz juz miekkie sa i nie bola. no niestety ten nawal trzeba przetrwac. duzo masujcie piersi tam gdzie sie te grudy robia, mi pomagalo.
 
Aga no może jeszcze wcześnie.. Wie obserwuj;) ja używałam i dawał efekty ale długo też nie nosiłam bo mi było słabo, teraz nie mam jeszcze,ale brzuch mam nieporównywalnie mniejszy niż po 1 ciąży na tym etapie...

Mila a ja czytam że masować nie wolno więc jak??? U nas prawie 2 tydz więc jest szansa że to koniec kamieni :D
 
Szaj u nas nie ma werandowania. Mozna isc na spacer jak sie wyjdzie ze szpitala a nawet widziałam, ze dzien po porodzie dziewczyny wychodziły z mężami na ławeczkę pod szpitalem.

Pewnie to sie bedzie zmieniać teraz, w szpitalu tez tak duzo spała. Polozna mowi, zeby tylko sie cieszyć. Dzis mamy pierwsza kąpiel. Godzinę po możemy isc juz na spacer ale chyba doczekam dłużej.
 
Też te grudy (tudzież kamienie ;) ) rozmasowuje. Wykorzystuje też laktator - bo lepiej trochę ściągnąć niż nabawić się zastoju czy nawet zapalenia.

Czy którejś z Was (mam na myśli hemomęczenniczki), przeszły owe (s)twory po porodzie? Zaczęłam używać maści procto-glyvenol i nie wiem czy nastawiać się na jakąś poprawę...
 
Doli, ja tak jak Asia wro masowałam (tak mi położne kazały) i jak już było bardzo źle to ściągałam odrobinę laktatorem. Asia, mi po pierwszej ciąży zniknęły bez żadnych maści/czopków.

Lei ja też bym trochę dłużej po kąpieli odczekała, tak na wszelki wypadek, żeby dobrze włoski i uszka się osuszyły.

Kurcze, mój Wikulinek od wczoraj strasznie marudzi, jakby go brzuszek bolał :(
 
reklama
Do góry