reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Renatka, kifsi. Gratulacje! :-D juz tylko czekamy na dwoje lub troje dzieciaczków :-D

Nie odpowiem Wam wszystkim niestety, mam za to pytanie. Moja gwiazda kończy dziś tydzień - planujemy wybrać się na pierwszy spacer dziś, ale zostałam zbesztana przez moją mamę, że absolutnie nie wolno małej wyjść bez werandowania. Wydaje mi się to niepotrzebne, nie urodziła się przecież w siarczysty mróz :-/. Dziś ma być 16 stopni...
 
Renatka gratulacje!

Anulka niech mąż chociaż przewija w nocy!!!

Aylin mojego nie myli, chcieli w 3 dobie ale nie dałam :p

Lei moja teściowa jest Hmmmm... Specyficzna Hahaha ciemna masa 8-)
U nas też nowe rzeczy, kasa, pieluchy, zabawki itp.. To oni tylko tak zawsze...

Mój tak jak twoja w dzień + ryczenie.. W nocy to samo. Żadnego usypiania na rękach!!

Kifsi gratulacje!!? Co za wielki dzidziuś!!!:) ktoś robi statystyki??? :D

Szaj ja wyszłam jak Hubi miał 6 dni.. Moja matka też dostała palpitacji... Pff... Konsultowalam z położna i takie wyjścia jak najbardziej!
 
Doberek!!!



Kifsi, gratuluje!!!! Duże dziecię!!!! Zdrowka życzę!!!!!!



Jestem trochę w szoku jak szybko nam idą te kwietniowe porody. Mamy jeszcze 8 dni a zostały do wyjścia tylko 2 maluszki z terminami 28 i 30 kwietnia!

Jutro mój dzień!!!! :D:D Dłuży mi się strasznie!!!!!



Katla, może aby nie przerywać bierz dzisiejszą ładną datę :D

Szaj, ja też bym wyszła na spacer!
 
Dzięki dziewczyny, tak właśnie myślałam, że spokojnie można wyjść zwłaszcza, że okno otwarte w pokoju mamy prawie cały czas, więc mała się już trochę przyzwyczaiła.

Doli, właśnie u mnie była wczoraj położna i też mówiła, żeby iść spokojnie ale jak widać, niektórzy sądzą, że wiedzą najlepiej...Zwłaszcza, że dwójkę swoich dzieci urodziła zimą :p.
 
reklama
Szaj idz i niczym się nie przejmuj:) !! Ja uwielbiam takie dobre rady: ) zazwyczaj wtedy robię na przekór :D :p

Anulka szczerze Ci współczuje!! Takie noszenie i lulanie i brak odpoczynku wykańcza.. Dobrze że twój m skończył nocki to moze bedzie Ci łatwiej

Kifsi gratuluje!! Spory chłopak :)
 
Do góry