reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Renatka gratuluję ;) my też mamy takie zdjęcie zaraz po wyjsciu

Anulka współczuję braku pomocy, mój sam czasem bierze mała i wstaje do niej czasem nawet mimo to ze musi wstać do pracy a ja i tak czuje czasem zalamanie jak jestem sama a mala akurat się denerwuje a ja nie wiem z jakiego powodu...

Aylin u mnie w szpitalu też myli dzieci

Kifsi gratulacje :)

Szaj nasza też była można pow na spacerze bez werandowania bo musieliśmy pozałatwiac sprawy w urzędzie i nie było jej z kim zostawić
 
Kifsi gratuluje ;) piekne imie;) :D

Mój też nie miał żadnego werendowania musiałam zaprowadzić starszego do przedszkola jak mial 1,5 tyg .pójść z nim dwa razy na badania z samego rana gdy było na minusie. Dziś też już byliśmy w przedszkolu .
 
Anulka a czemu tak w drugim pokoju ? Powinien ci pomagać

Moja to różnie ma z tym spaniem w dzień czasem przespi prawie cały dzień a wczoraj np od 14. Do 21. To z 2-3 godz przespala tylko

Lei ja tak miałam ze szew mi wyszedł ze srodka wystawał tylko koniuszek a polozna jak mi wyjela to taki 2cm kawałek a trochę mnie już tam bolało, bo zachaczalo mi
 
Cześć dziewczyny,

Witam się po długiej przerwie i gratuluję nowo upieczonym mamuśkom.

My ciągle próbujemy się ogarnąć i odliczamy dni do piątku (od wyjścia ze szpitala mam pełen dom ludzi więc nie miałam ani chwili na odpoczynek i pobycie tylko z M i maluszkiem) Mama wyjeżdza w piątek więc trochę odetchniemy.
Nie powiem pomaga dużo z gotowaniem i sprzątaniem ale mam już dość dobrych rad - a to mała za dużo za przeproszeniem sra a to za mało, a to za dużo zjada, a to za mało, a to za zimno na spacery a ja wyrodna matka dziecię zabrałam na spacer już na drugi dzień po wyjściu ze szpitala... A to źle kąpię a to nie tak wycieram... masakra..

Przez ten pogrzeb teściowej i najazd rodzinny ani chwili na nic nie miałam i tylko pilnowałam się żeby nie wybuchnąć i czegoś komuś nie powiedzieć.

Postaram się was powoli nadrobić choć łatwo nie będzie.

Anulka moja to ma różnie. Raz przesypia prawie całą noc z 2 przerwami na jedzenie i zmianę pieluchy a raz ryczy, marudzi a ja następnego dnia jak zoombie chodzę...
M wrócił do pracy ale i tak stara mi się w nocy pomagać jak może.

Idę pod prysznic. Muszę wykorzystać chwilę że Mała śpi.
 
Kifsi wielkie gratulacje!:tak:


Dziewczyny ja mam za tydzien impreze zakladowa na ktorej chcialabym byc, tylko nie wiem jak sobie maluchy poradza beze mnie..hmmm jak myslicie moge isc?

A w maju mam impreze z okazji swieta pielegniarek i tez impreza sie szykuje.... troche do ludzi musze wyjsc tez...
 
Szaj no u nas był wykład hehe dlatego nic nie mówię, a o wizycie w sklepie tym bardziej!!

Margo dobre rady... Ehhhh... Pomysl że jeszcze 2 dni i koniec..

Olusia a idź, idź:)

Mój za to ryczy i ryczy i żreć chce a jak dam mu to zaraz śpi grrrrrrr przecież nie będę go karmić co godzinę przez godzinę!!!
 
reklama
Kifsi,
gratuluję :)

Moja córa, póki co, nie potrzebuje lulania. W szpitalu też bardzo ładnie spała. Jedyne, z czym mamy problem, to zasypianie przy piersi, podczas jedzenia - a moje cycki wyją z bólu rzewnym mlekiem... Ale powoli to chyba ogarniamy ;)
Też chcielibyśmy już rozpocząć werandowanie, tylko nie wiem jak małą potem ubierać na spacery. To gorąca dziewczyna i nietrudno byłoby ją przegrzać.. Ale ten kombinezonik to chyba mus..
 
Do góry