reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Wiecie co jest taki żółw z lampka nocną, ktora imituje fale na ścianach i suficie oraz dźwięk, szum fal. Mój 13 letni syn włącza ją sobie póki nie ma jeszcze siostry na świecie i zasypia migiem :) a zwykle miał problemy z zasypianiem :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1429652976.886901.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1429652976.886901.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1429652976.886901.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Dziękuję za dobre słowa. Michał nie miał jak wstawić bo na noce do pracy chodził. Dzisiaj pierwsza noc w domu. Nie ma kto mi jej na spacer wziąć. Ale lubię z nią chodzić bo chociaż tyle wyjdę z domu. Mnie np relaksuje gotowanie wiec kilka razy w tyg mam moja teściowa bierze mała a ja idę się odprężyć przy garczkach :) przespalam się trochę i jest mi lepiej. Najbardziej wykańcza mnie jej usypianie wieczorne. To że w nocy wstaje to przywyklam :-)
 
Tabasia a co masz ns mysli, ze źle? Ja jutro chyba pokaże położnej bo mi szew wychodzi a w jednym miejscu jest siny punkcik i tam pod skóra czuje jskby igle...pewnie szew sie od środka wbija...w ogole to tez mi sie szycie srednio podoba....u mnie z kolei w druga stronę Doli, ja bym sie mocniej zszyla ;-)

Renatka gratuluje!!! Wyglada na dużego! Kogo tam wykorzystałas?! :-D

Anulka wiadomo zmęczenie robi swoje...u nas do młodej dzis wstaje maz. Wlasnie spuscilam cycki (240ml :szok:) i ide spać!

Doli Twoja tesciowa jest dziiiiiwna :eek:

Nam czesto znajomi (głownie faceci) dają koperty z kasa (50-100€) a kobiety ciuszki (ale nowe!!!). Nie wiem jakie w Pl sa zwyczaje..ale stary rożek :eek:

U nas w szpitalu nie kapią, ew główkę myją. Choc w pokoju do karmienia jest taki duzy zlew/wanna wiec pewnie jeśli sie chce to polozna moze pomoc/pokazać.

Jak Wasze maluch funkcjonują w dzien? Bo moja je/kupa/spi/rozgląda sie. Nie wiem zbytnio co macie na mysli, ze usypiacoe na wieczor. I to jeszcze tsk długo!! Czy na rękach..moja jak sie ja przewinie i zje importerzy to zasypia czy to lozeczko czy ręce czy kanapa. Nie ma żadnego specjalnego usypiania..ona spi ponad 20h na dobę..

Dobra płatki z mlekiem zjedzone, dobranoc!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry