reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Witajcie
Melduje sie teraz bo w szpitalu mialam niestety calkowity brak neta i nawet zasiegu.
W sobote 18.04 urodzil sie moj synek Adas z waga 4640kg!!!!:)
Tak jak pisalam wcześniej ze saczyly mi sie wody minimalnie i nie wiedzialam czy przyjechac tak w piątek wieczorem zdecydowalam ze chociaz podjade
Na miejscu wykonali test i okazalo sie ze to rzeczywiście wody. Lekarka dala mi zapobiegawczo antybiotyk i postanawia wywolac porod!! A ja w szoku bo sie nie spodziewałam. Boli nie mialam kompletnie zadnych, totalnie zadnych.oznak...
O 1 w nocy pierwsza tabletka.wywołująca, ja tylko mysle o.tym co sie dzieje i nie wierze. Czekam na bole i nadal nic, doslownie nic a na.ktg pozazywalo jakies tak skurcze ale u mnie to dlugo juz trwalo :) o 4 dostalam kolejna tabletke i dalej czekam i nic żadnego bolu. Ogolnie to nawet mimo.stresu zdazylam sie zdrzemnac. Rano przychpdzi polozna i mowi ze o 9 dostane jeszcze jedna. O 8.30mowilam.do meza ze to jeszcze potrwa ale on i tak czuwal przy mnie caly czas.
O 9.00 poczulam pierwsze skurcze wiec pojawila sie nadzieja na początek: )
O 9.30 poczulam jak peka mi cosw brzuchu i odeszly mi wody, po prostu mnie zalalo.
Polozna przyszla sprswdzic rozwarcie bo rano nie mialam wcale i mowi 5cm!!!! Musimy juz na porodowke, dostalam ubranie i siup nie ma czasu.10 minut pozniej polozna mowi 8cm!!! i za moment 10!! Zaczynamy!!! Ja skurcze.mialam piekielne bolesne myslalam ze umre, zaczelam przec i urodzilam mojego aniolka. Synek byl duzy przez co mysle mocno peklam, szycie nie mialo konca.....ale dla mnie bol nagle przestal istniec...dostalam moj skarb
Reasumujac totalnie pierwszy skurczyk poczulam o 9 a o 10.50 juz urodzilam!!!! Porod byl tak szybki ze nawet polozne niedowierzaly w to co.sie stalo
Po prostu szok ja.sama nadal jestem w szoku haha, wczoraj wieczorem wypisali nas do domku dlatego moge dopiero teraz napisac
Zabieram sie dzis za doczytanie Was bo duzo tego jest od piatku wieczora, narazie tyle bo maly wlasnie sie.budzi
Buziaki
 
reklama
Doli Tobrex dostal jak mial 6 dni przy wypisie. Ale niewiele pomogl.
Mojego tez lozeczko parzy. Ale on wszedzie spi jak zajac pod miedza.

Kiedys przeczytalam M post jak Doli napisala ze dostala kolczyki. Mowie mu ze ja to nawet dziekuje. A wczoraj dostalam nowy telefon bo moj niby nowy a cos sie chrzanil. Okazalo sie ze zamowil go jak jeszcze bylam w szpitalu;)
 
Oto ja Amelka kruszynka. Jeszcze przed myciem więc tak sobie wyglądam ;-)
 

Załączniki

  • 1429592961496.jpg
    1429592961496.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 66
Joanna gratulacje!!!! To chyba największy dzidziol!!! :D

Marela no to kiepsko z tymi oczkami, bo to sterydy i powinno pomóc, może przemywaj herbata

Nieźle z tym telefonem hehe :D widzisz nie było co narzekać :D

Asiatipl urocza :)
 
Asia gratulacje!! Drobinka Amelka :) dochodz teraz do siebie!! Jest śliczna :)

Milia kciuki za dzisiejszą wizytę u okulisy!!&& super że macie już zajęcia i rechabilitacje tylko szkoda że tak rzadko ale czego się sppdziewać w naszym kraju :-/

Joanna gratulacje!! Ale spory chłopak !! Dzielna dziewczyna jesteś;) czekamy na fotkę;)
 
Doberek!

Joanna--, gratuluję! Duuuuuze dziecię!
Tak obstawiałyśmy, że już sie rozpakowałaś :D

No to zostałyśmy pewnie we dwie z Renatką, bo kifsi tak długo milczy, ze pewnie tez juz po. No i może jeszcze katla:p

Asiatipl, piękności! Jak się czujesz mogąc dzielić tematy świeżo upieczonych mamusiek?:D
 
Mój poród mega dziwny i w sumie ekstra szybki.
Przed 18 zadzwoniły do mnie koleżanki, żebym poszła z nimi na "piwo" zebrałam się umalowałam, miałam zabrać Roksi ze sobą bo bardzo chciała.P przyjechał, że nas zawiezie, a tu coś mokro mi się zrobiło, mówie, że pojedziemy chyba na porodówke, a nie do knajpy. Siadłam na kibelku i cos leci, ale pewności nie miałam, ale jak wstawałam to poleciało więcej i tak pare razy. Zadzwoniłam do kol że jednak nie przyjdę. I pojechaliśmy do szpitala. Na ktg jeden skurcz, myślę lipa, ale zbadali mnie i 3-4 cm i mieciutko, poszłam na usg tam wszystko ok, skurcze były bolesne, ale bardzo rzadkie więc myśle lipa, ale dali mi lewatywe na moją prośbę, i znów skurcz rozwarcie 6cm, pani zapytała czy chce oxy na przyśpieszenie i wyrównanie tych skurczy, bałam się bólu" bo te skurcze które się pojawiały były mega bolesne, a jak miały być częste to masakra, ale zgodziłam się bo położna powiedziała, że nie trzeba dużo, a rozwarcie samo postępuje, i tak też się stało może z trzy skurcze i już 8 cm, i jeszcze jeden dwa a ja czuje parte, ale cholernie bolesne, rozwarcie 9cm, jeszcze jeden i już 10 moge przeć, ale pre i cholernie boli nie daje rady, dostaje gaz ale nie czuje różnicy, jeszcze jeden skurcz party, ból ale widać główke, badają tętno dzidzi nie ma, trochę zrobiło się nerwowo i kazały przeć,żeby ma£a wyszła, nacięły pomogły, ból niesamowity, ale udało się mała wyszła.:-D. Potem łożysko i niby ok, ale okazało się dostałam jakiegoś krwotoku chyba z macixy, musieli mnie uśpić, łyżeczkować i nie wiem co tam jeszcze robić. Przetaczali krew, Wymęczyli bardzo, ale już wszystko za mną, a dzidzia cudna, już popierwszym karmieniu i spi.
 
Asiu gratuluje Amelki :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Lei od soboty ...


Marela no nie wiem od czego to .., wydaje mi sie ze moze palca w oczko wsadził ... On wszędzie te paluchy wsadza lol

Joanna gratuluje dużego syna :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Asia ojej ale poród :( najwazniejsze ze wszystko sie dobrze skończyło ..
 
reklama
Asiutipl, Początek jak marzenie:) Szkoda, że krwawienie popsuło trochę to radosne wydarzenie, ale tak jak piszesz najważniejsze, ze wszystko dobrze się skończyło! Duuuuuzo zdrówka! :D
 
Do góry