reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Asia kciuki :)

Pat ja tez sie balam ze nie bede slyszec, zreszta do tej pory mam wrazenie ze moj sie budzi szybciej niz ja do Malej... ale jak jestem sama to normalnie ja slysze, a mam ja w drugim pokoju, nie stresuj sie napewno bedziesz slyszec, organizm sie przystosuje ;)

Sataga no to ladnie przybiera :)

Mila czym Ty go karmisz ze tak Ci rosnie ? :D

My dzis tez poltora godzinny spacer, fakt tez troche zmarzlam ale mala za to chyba dotleniona, opatulona byla wiec mysle ze nie zmarzla, spala jeszcze nawet jak juz w domu bylismy ;)
 
Asiu, maleńka Twoja księżniczka! Przykro mi, ze komplikacjami... Najważniejsze, ze juz po! Gratuluję bardzo mocno i życzę szybkiego powrotu do zdrowia i formy!!!! Wypoczywajcie!!!!!!!
 
Anulka u mnie tez wlasnie kupa po pachy, jeszcze jej sie ulało i nasikala, na szczęście na podkład.

Wciagnelam wlasnie placek z rabarbarem i ide spać. Jejuu jsk moj maz chrapie :szok:

Karina kropelki powinny pomoc, ile dni juz zakrapiasz?

U nas tez dzis wietrznie było ale żadna pogoda nam nie straszna! Mam zamiar chodzić codziennie na spacer.

Myla moja Olivka ma problem z bioderkiem i musi nosic taka szynę , zeby to biodro wskoczyło na miejsce.

Mi sie wszystko ładnie goi tylko musze jakies czopki dorwać na hemodupki bo ta maść ze szpitala jakas słaba..

Musze przystopować ze słodyczami bo mi juz syfki zaczynaja wyskakiwać :no:

AsiaWro gratuluje!!

Nasza druga Asia pewnie juz urodziła..

Nierozpakowanym życzę szybkich porodów, jeszcze chwila i wszystkie maleństwa beda z nami!!
 
reklama
AsiaWro I Asiatipl gratuluje!!!

Karina mojemu tez oczka ropieja. Najpierw dostalusmy Tobrex ale to antybiotyk wiec tylko 3 dni my podawalam a teraz jakies kropelki.

Dzis musze z nim pojsc znowu na badania. Ciekawe czy ta bilurobina cos spadla. Po nim nie widac zeby skora sie zmienila:/. Juz mam dosc to bedzie 5 kucie:/
 
Do góry